Agatha Christie's Poirot

Krimi / Dráma / Mysteriózny / Thriller
Veľká Británia, (1989–2013), 85 h 4 min (Minutáž: 47–105 min)

Predloha:

Agatha Christie (kniha), Agatha Christie (poviedka)

Recenzie používateľa RonaMidu k tomuto seriálu (4)

Detektív Poirot: Spona na topánke (1992) (S04E03)

docela zamotaný případ s celkem "poklidnými vraždami"...ale přiznám se,že mne tentokrát zaujaly nejvíc černé boty holčičky,skákající panáka před domem - jako malá holka jsem měla skoro stejné,i když hnědé a s kulatější špičkou - milovala jsem je :-) ()

Detektív Poirot: Nemý svedok (1996) (S06E04)

jako vždycky pěkně zašmodrchaný případ,rozuzlený až na opravdickém konci filmu,a hezký foxík ...dobře se u toho zapomíná na bolest nohy :-) ()

Tretie dievča (2008) (S11E03)

ke klasice jako příjemné překvapení moje oblíbená Zoë Wanamaker...přiznám se,že jsem nevěděla,komu víc fandit :-)...jediný stín,Poirotův prsten na malíčku ... ()

Opona (2013) (S13E05)

trochu mne zaskočila Poirotova smrt,ale kvůli tomu neboduju průměrně....prostě mi to přišlo takové zesláblé,zrovna jako byl Hercule....ale stejně byl D.Suchet nej nej nej! Poirot :-) ()