Agatha Christie's Poirot

Krimi / Dráma / Mysteriózny / Thriller
Veľká Británia, (1989–2013), 85 h 4 min (Minutáž: 47–105 min)

Predloha:

Agatha Christie (kniha), Agatha Christie (poviedka)

Recenzie používateľa bax k tomuto seriálu (2)

Vražda Rogera Ackroyda (2000) (S07E01)

Opäť skvelá atmosféra, famózny David Suchet a neistota v tom kto vraždil. Opäť sa vrahom stal človek o ktorom by ma to asi vôbec nenapadlo. Myslím si, že nech si pozriete ktorýkoľvek diel o zamotaných detektívnych dobrodružstvách Herculeho Poirota, tak nebudete sklamaný. ()

Detektív Poirot: Dolina (2004) (S09E04)

Opäť skvelá detektívka. Jedna hviezdička dole za to, že narozdiel od iných Poirotových dobrodružstiev, v tomto som od začiatku tušil kto je vrah. Napriek tomu týmto mojím tušením mnohokrát zatriasli rôzne falošné stopy, ktorých tu bolo neúrekom, lebo tentokrát proti Poirotovy nestál len vrah, ale všetci zainteresovaný. Skutočne skvelá detektívka úôná zvratov, intríg a samozrejme prepracovaných charakterov. ()