Vianočná romantická komédia v réžii Jakuba Kronera s výnimočným hereckým obsadením, natočená v zimnom prostredí Vysokých Tatier. Scenár filmu sa začína pár dní pred Vianocami a končí na Nový rok a cez množstvo komických, ale i romantických situácií ukazuje, že láska má veľa podôb, ale nakoniec si každého nájde. (Continental film)

rigby

Klasický filmeček pro nenáročné dámy, kterým táhne na čtyřicet a ještě věří v krásné prince na bílém koni. Možná svým zpracováním trochu vyčnívá, protože není tak přímočaře pitomý jako bývají ostatní filmy, které jsem měl tu pochybnou čest vidět. Jako jednorázová chuťovka to jde spolknout, když si člověk potřebuje hodně odpočinout od přemýšlení. Ale zábava se nekoná. 2- ()

SuzieS

příběhově průměr, ale fakt krásná kamera a záběry. Škoda, že mnoho postav bylo šíleně černobílých a mnohé scény bylo už hodněkrát ohrané klišé s předvídatelným koncem ()

meda2016

35% - Začátek nadějný. Mezi vtipnými zbytečně hloupé situace. Samozřejmě předvidatelný vývoj, chytré ublížené ženy a hloupí či nešikovní muži. Záměna identit ..no.. a ztráta smyslu. ()

Kozlowski8

Příběh o prožití konce roku v zasněžených Tatrách může mít určitě potenciál stát se úspěšnou romantickou komedií. V tomto díle Jakuba Kronera občas probleskly jiskřičky něčeho slibného, zajímavého a vtipného. Jiskřičky ale vzápětí zadusily stupidity, nelogičnosti a iracionalita v chování a jednání postav. To nemůže spravit ani celá řada výrazných hereckých osobností, ani nádherné exteriéry Vysokých Tater. 40 %. ()

PTuranyi

Príjemný romantický film s dobrým scenárom, presne vybranou skupinou charakterov a všetko klape presne tak ako má. Sem tam vtipný nápad ale nič čo by bolo treba vidieť ešte raz. ()

durkes

No Slováci nikdy nevedeli točiť komédie, vždy z toho vyšiel nezaujímavý brak. Ale táto komédia sa fakt konečne vydarila. Príjemná ľahká oddychovka, ktorú si treba užívať a veľmi nad ňou nepremýšľať...a to je aj účelom tohto príjemného zimného filmu. Výborné herecké výkony (asi toho najlepšieho, čo momentálne na Slovensku máme), doplnené o československý presah. Krásne scenérie Tatier a príjemný pobaveniahodný humor. Naozaj fajn...... ()

vladi3

Na slovenske pomery tazky nadstandard... Hlavnou hviezdou je Mastalir, ktory tam hra neskutocne vtipneho kokota (to nie je moj vymysel, tak to bolo vo filme) a skvela je aj Milka. Zial Kolenikovi nedokazem uverit to, ze je na baby... " A čo vy na Lomnickom, štíte?" :) ()

bigmatko

vzhľadom na viaceré negatívne hodnotenia si treba uvedomiť, že oproti iným pseudokomédiám a mnohým trápnym pokusom o situačný humor v československých filmoch je Šťastný nový rok pomerne podarené dielo s úsmevným nádychom. pre mňa určite najlepší bol Maštalír a zopár žien, ktoré vraj hviezdili v nejakom podivnom seriály. Pomerne klasické tatranské vianočné klišé obohatené o zopár nakolene vytvorených situácií, ktoré v celkovom rozsahu nepôsobili úplne trápne. Na filme sa dá zabaviť pretože scenáristi netlačili dialógy a situácie do neprimeraných nezmyslov. Mierna romantika, mierna zábava nič sa vo filme nepreháňa a preto sa na to dá pozerať. ()

rationibus

Kino bolo plné, diváci /či skôr diváčky/ spokojní. Pre mňa to bolo príjemné prekvapenie. Aj keď to nebola žiadna originálna zápletka, ale bolo to príjemné, oddychové, vtipné, v svižnom tempe. Herci sympatickí, humor fungoval - dávno som sa v kine toľko nenasmiala. Asi patrím do cieľovej skupiny. Pre násťročných to asi neodporúčam, to skôr ich mamám a hoci aj babkám. A keďže je to slovenský film, trochu to zaokrúhlim hore. ()

sonyrx odpad!

Podle indícií tady na čsfd, jsem tušila, že to nebude zázrak, ale zašly jsme si pře obědem, jako každý rok na babský film. Mamka s tetou odešly do půlhodiny na kafe (snad prvně ty dvě šarmantní, veselé bytosti odešly z kina se slovy, že stačilo), my se sestřenkou zůstaly. Nechápu, pro koho toto má být? Sprosté, bez děje, primitivní, obhroublé, každý chlap za blbce, každá ženská tupá alkoholička, zhulená Vašáryová, která mě nesmírně zklamala, menstruující modelka, sprostě nadávající vyžilá afektovaná blondýna, která nadává i před dítětem, žádný humor, jenom soubor trapáren, nemám slov. Nejde o to, že vánoční film nebývá žádné velké umění, jde o to, že se na takto absurdní paskvil bez scénáře sehnaly peníze a že to někdo vůbec pustil do kina. Toto není vánoční romantický film. Pět hvězd dá jen blázen, já bych dala jednu za Pauhofovou, která byla na večeři ve věži roztomilá, ale ne, když vzpomenu na ty peníze, dávám odpad. ()

Slepejsek

Bóže, jak hluboko se dá klesnout pod pláštíkem vánoční lásky a tolerance! Nemastní neslaní herci, úděsná motanice česko-slovenštiny, místy až stupidní, místy jenom trapný, ale pořád zaručeně zoufalý scénář, humor o level pod troškovic (dlouho to vypadalo, že vtip je tady synonymum pro sprostotu)… Možná jsem přišel špatně naladěn (sál se "vtipům" smál pět minut před tím než přišly) nebo jsem měl přijít jako žena (vychutnal bych si aspoň módní pistolnice). Bude to chtít dva dny na česnečce, abych se z takovéhle kocoviny vylízal. ()

MyPupa

Tento "film" je spíše reklamou na hotel Kempinski, BMW, Volvo a mnoho dalších značek. Komerce z něho až zapáchá. Příběh se hledá dosti těžko. Na druhou stranu je v něm pár dobrých hlášek a oceňuji herecký výkon Magdy Vašáriové, standardně charismatický je pan Bartoška. Bohužel se stává zvykem, že slovenští podnikatelé napumpují do filmu peníze a skoro to vypadá, jak kdyby byli i autory scénáře. Viz. nejen tento film, ale v poslední době např. i Ženská na vrcholu. Některé scény mi připadaly až trapné (Prachař rodící dítě, spadlý střešní box atd.). Moc jsem od toho neočekával, šel na vánoční oddechovku, ale ani to mé představy nenaplnilo. Dávám slabých 40%. ()

Beata_Obstov

Má to ta Pauhofová zapotřebí?!? Romantický komedie nejsou nic pro mě, obzvlášť, když jsou předabovaný ze slovenštiny.. Nebo to nebylo a byly jen debilní postsynchrony? Ví to někdo? Režii dělal prosím pěkně kdo? Kamera byla super, záběry z dronu byly skvělý.. ale co si budem bylo to jen těma Tatrama. Zvuk, nevim, no.. neurazí, nenadchne. Co se mi líbilo byly ty zařízený byty! Herecký výkony byly průměrný, což je klasika u českýho filmu.. znovu se ptám, má to ta Pauhofová zapotřebí? Pro mě jedna z nejlepších mladejch hereček, a pak hraje v takovýhle blbosti. No, je klasika, že tohle bude vysoce hodnocený, protože tohle přesně odpovídá českýmu národu. Levná romantická komedie s debilníma vtipama. ()

prengel

Som nesmierne rád že na Slovensku vznikla konečne podarená, vianočná komédia zo súčasnosti. Bez zbytočnej silenosti, za to s fungujucim humorom a hlavne bez trápnosti a WTF momentov. ()