Tato černá teenage komedie pojednává o třech spolužácích, kteří chtějí udělat ten nejlepší mejdan pod sluncem, aby zapůsobili na své vysněné dívky. Kdo zasune a kdo se stane obětí brutální šikany? (ZNK Productions)

stuj

Jedna hvězdička jen díky tomu, že mám rád Mártyho frky. Kdyby to bylo od někoho jinýho, tak dám odpad. Vtipy tam byly asi tak dva, jinak amatérská blbost. ()

Rawen616

Jediná novodobá česká komedie která mě rozesmála už v prvních dvou minutách. A úsměv mi nezmizel až do konce. To se žádné české komedii za posledních 20 let nepovedlo a asi nepovede(do doby než přijde do kin dvojka:-) ) ()

Stanislaff

Zbytečný humbuk kolem celkem průměrného filmu. Líbil se mi, pobavil jsem se a zarelaxoval. Běžná komerce, nic urážlivého a pobuřujícího. Mluva mladých a jejich dravost , chuť žít a experimentovat mi není neznámá od nás ze školy. Jako kantor pozorovatel jsem zaznamenal leccos, ale nikdy mě nic, ani jejich divokost nešokovala. Mám je rád a fandím jim. Jsou jací jsou. ()

Nellaron

Pri tomto filme si musíte dať pozor, komu ho odporučíte. Niekto film vezme ako silnú, ale zábavnú čiernu komédiu. Avšak už sa mi stalo, že mi jeden známy po mojom odporúčaní napísal, čo za prasáreň som mu to odporučil. Každý máme totiž inú mieru únosnosti. Pre niekoho je už prasárňou strčiť pimpuláka do iného otvoru, ako je biologicky určené, no a pre iného je priškrtený a prepichnutý pimpulák omotaný lepiacou páskou ľahký úvod do predohry. Tento film je skôr o tom druhom prípade, proste si povoľte mravnostné limity a možno sa celkom zabavíte. ()

cartouche odpad!

Řezník Pohl správně vycítil díru na trhu - komedie pro duchem mdlé, zfetované a pokud možno kompletně ožralé studenty učňovských škol. Doporučuji sledovat s papírovým sáčkem v ruce (pokud byste měli pocity na zvracení). Panu Pohlovi bych rovněž doporučil návštěvu zkušeného psychiatra. ()

wvwrayman odpad!

Kdyby to měla být nějaká prvotina skupinky amatérských neherců ze základní školy, pak by si i ten fekální humor ode mne zasloužil nějakou tu hvězdu (a to tento styl humoru vůbec nechápu a nesnáším jej). Ale toto je asi myšleno vážně, nebo ne? Možná měl v názvu filmu zůstat i ten název  FekalParty a bylo by to naprosto přiléhavé. A ten "útok jebákem" už z hlavy asi nedostanu... ()

Enon

Absolutní bizár, který nejde nemilovat. Je to velmi krátký film, ale o to víc úderný. Místy je to tak nechutné, že už sem vážně držel ovladač abych to vypnul, ale zvládl jsem to. Nejlepší postava je suverénně otec Petra, kdykoliv je na scéně, nejde se nesmát. Jako švihlá komedie to funguje, ale jako film sám o sobě je to jaksi na bodu mrazu, vše zde funguje nahodile, herecké výkony zadrhávají a scénář je fakt až moc stupidní. Ale pokud jste až v přehnaně dobré náladě nebo pod vlivem nějaké fajnové látky, tak doporučuji, pokud jste ovšem konzervativní divák s chutí zažít kultivovaný smysluplný komediální zážitek, nebudete spokojeni. 43% ()

Helgard odpad!

Za mne super film....Dal vzniknout nepřebernému množství recenzí, které v podstatě sami o sobě - tu prvoplánovou sračku s explicitně ubohým tlakem na maximální perverzi a pokusem ohromit, co ještě kulturní počiny na sobě unesou bláta a kolik tabu okatě prolomíme, - dovolily komentujícím odkrýt jejich vlastní kulturní mantinely. Myslím že americké teenagerovské komedie o prvních úsměvných pokusech stát se sexuálním alfasamcem na konci střední školy vyhrál Stifler a tento čecháčkovský klon s pornoobsahem nevalné úrovně a obkresleným scénářem neořezanou tužkou může obechcat jen ubožáka.  Dávám jasný odpad, ale přesto chválím, že to vzniklo, potvrzuje to kulturní úroveň diváka i tvůrce.  Top scéna v laborce chemie....Zesměšnit chemika nebo učitele se podařilo mnoha filmařům v mnoha filmech, ale zesměšnit systém až na úroveň chemie samotné, to zase máme v něčem prim...NIc nemá smysl zabíhat do detailů. Co skutečně nepochopím je, proč to koupil Netflix. :-) ()

Korpy22

Že by se česká kinematografie zase posunula někam dál? Nebo je to jen takový jeden výkřik do prázdna, který se ztratí v záplavě českého balastu? Přestože film není po technické stránce úplně nejlepší, vyvažuje to jeho sdělení. Je to satira, která si na nic nehraje, nic neskrývá a nebojí se ukázat vše. Doslova vše. Pro někoho tenhle film, může být nechutný, ale i taková může být někdo realita. ()

Thrakan

Asi mám zastydlou pubertu nebo jsem prostě na píčoviny, ale tohle mě bavilo... Film si na nic nehrál,  úchylárna od začátku do konce :-D ()

rostsoft odpad!

Co to jako mělo být? To napsalo nějaké zfetované malé dítě? anebo totálně sjetej dement? Nevím, kde autor bral inspiraci, ale vymyslet něco tak hnusného a dementního musí být výsledkem chorého mozku, jinak si to nedovedu vysvětlit. Hodnocení odpad, je pro tento případ opravdu nedostačující. Toto je odpad odpadů, úplně to nejhorší, co jsem kdy shlédl. Ta hodina byla opravdové utrpení. Vyhněte se tomuto dílu velkým obloukem, pokud nechcete zvracet, pač celé dílo se právě točí okolo zvracení. Sraní, mačkání hnisu z beďaru, různých hlenů a dalších tělních tekutin. Myslím, že by měla být nějaká cenzura, aby byl člověk ušetřen takových snímků. I když musím říct, že závěrečná scéna mě pobavila. ()