Tato černá teenage komedie pojednává o třech spolužácích, kteří chtějí udělat ten nejlepší mejdan pod sluncem, aby zapůsobili na své vysněné dívky. Kdo zasune a kdo se stane obětí brutální šikany? (ZNK Productions)

Cringy_Tommy

Je to prostě totální úlet, to se dalo čekat. Problém mám ale v amaterském zpracování a to že to zkrátka nebyla taková prdel jak jsem myslel. Každopádně jsem se ale parkrát pobavil. To je prostě ten Pohlův humor a ne vždy mě pobaví, avšak věřím že spousta lidí si film užije 5/10 Edit: Je to prdel 6/10 ()

Lucas005

Příjemná rodinná podívaná o trampotách mládí a zkušenostech stáří. Typicky česká jednoduchá karikaturní variace na Prcičky se sympatickými hlavními hrdiny, moudrým mentorem, charismatickým zápohhhákem a občas až děsivě známou školní atmosférou, která se ovšem v druhé půlce trochu vytrácí ve prospěch mnohem bizarnější podívané. Vše je pravidelně doplňováno náhodnými a někdy vcelku zbytečnými nechuťárnami, které ovšem k mistru Pohlovi už tak nějak patří. Nakonec dosti příjemná poloamateřina, co zahřeje převážně v jistých tělesných partiích. ()

Lendak

"Mi casa, šuká sa."_____ Nechutné, zvrátené, ohavné, nemorálne, morbídne a fekálne. Presne podľa môjho gusta. Také záchvaty smiechu som naposledy zažil u Borata. ()

sibskyn

Ale zasmál jsem se dobře, některé scény jsou sice možná už příliš, a škoda toho konce, který mohl trochu lépe vykrystalizovat, ale podstatě si myslím, že Řezník se s dalším a dalším natáčením stává lepší. ()

gonzo

Dávám 5. Mohlo to být delší, čekal jsem větší katarzi, ale kecy prdy.. Je to na českém filmovém nebi úkaz a už jen za ty chemické laborky si to tu palbu zaslouží. PS dík za Mandragoru. ()

poleno

Snímek je celkově fakt pecka. Doporučuji zhlédnout, zvlášť, pokud se Vám Martyho humor a styl vyprávění líbí. A mimochodem, HROZNĚ mě potěšilo zapojení Peťana a STNa do filmu, stačí jen hledat. ()

semo99

Strašná pyčovina... Ale fakt strašná... a pritom to dlho malo naozaj dobrý potenciál...škoda, že ním v závere premrhali... ()

veronelka20

Tvl fakt nevím, co tím chtěl básník říct. Totální sračka bez známek humoru. Jedna hvězdička za cikána s pantoflema a chemickou olympiádou. ()