Tato černá teenage komedie pojednává o třech spolužácích, kteří chtějí udělat ten nejlepší mejdan pod sluncem, aby zapůsobili na své vysněné dívky. Kdo zasune a kdo se stane obětí brutální šikany? (ZNK Productions)

blondboss

Toto je asi najbizarnejšia česká komédia, akú som kedy videl. Také nepreberné množstvo nekorektného, hulvátskeho, podprahového a neskutočne prízemného humoru som ozaj nečakal. V zásade je to akýsi pokus o české Prci prci prcičky, len v oveľa horšom a nechutnejšom vydaní. Ja osobne mám rád podprahový humor, ale tu toho bolo moc už aj na mňa a v akomsi zmysle značne prekonal vrchol nevkusu. 30 % ()

diccon

Film, ktery pohladi na dusi. Ma srdicko, pribeh i prekvapivou pointu. Je, pravda, na hrane artu. Ne vsak kvuli moderni poze, ale kvuli tvurcimu rozvoji niternych pocitu hlavnich hrdinu. Verohodnym postavam zdatne sekunduji komparziste z rad nehercu a dilo se nevyhyba ani citlivym tematum jako jsou nejistoty a nastrahy  dospivani, neomezeny pristup k pornografii, alkoholu a drogam ci kosmeticke problemy nasi mladeze. ()

ferouser odpad!

Tak na tohle už jsem asi starej. Tenhle způsob humoru rádoby humoru, mi nepřijde ani trochu vtipnej. I ta hodina je dlouhá jak blázen. ()

Bakli

České prcičky z wishe. Banda loserů s tím že jeden chčije, druhý sere, což mimochodem ani snad není možné. Můj "HELE" counter mi začal hlásit v polovině filmu error. Nesmál jsem se ani jednou. Ten film o kterém všichni moji kamarádi tak básní, byl nakonec tak stupidní, že se to nedá prakticky ani hodnotit. Herecké výkony byly doopravdy otřesné. Já cením že někdo chtěl udělat "České prcičky", ale bylo tolik možností, jak to udělat zajímavé. Vždyť i ta zápletka vcelku měla i smysl (důvod té jedné hvězdičky). Proč cpát do filmu z roku 2019 staré soundtracky typické pro American Pie? Takhle to vypadá, že jste hodili film do kopírky a počmárali ho sadomaso pičovinama a debilníma problémama se zadržováním výkalů a moči. Kdyby se Pohl zaměřil například na to, jak by Prcičky vypadaly v moderním Česku, tak by mi to bohatě stačilo. ()

wowylgu313

Zřejmě nějaký jakýsi amatérský film. Nechutná blbost. Samozřejmě a pochopitelně odpovídající tomu kdo měl na starost režii a scénář. Určitě tomu nepomohlo ani to že investice do tohoto díla byla jenom 250k ... Dávám tomu 20-25% a to jen za to že tam bylo tak 3x důvod se pousmát nad trapným vtípkem a ještě možná za odvahu udělat v ČR produkci něco tak trapný ho/nechutný ho. Strašně moc rád bych chtěl pochopit to hodnocení zde na ČSFD k tomuhle filmu ... Každopádně jdu na druhý díl. Prý to je veliký pokrok, tak jsem na to už jen ze zajímavosti zvědavý. ()

jack_scott

Naprosto luxusní záležitost, dobový vrchol Řezníkovy tvorby - a v té době také nejlepší český film. Ano, pro specifické publikum, ale pokud někdo nechápe černej humor, a žije fakt jinde, tak se k filmu stejně asi ani nedostane - takže pokud je to tvůj případ, tak vyser svůj tumor, a zhebni, zmrde!  99,9%. ()

Jenn

malem sem se pochcala smichy, i kdyz nekdy se mi chtelo az brecet (hlavne z konce, Tomase je mi proste lito, sem citliva sracka) ()

sibskyn

Ale zasmál jsem se dobře, některé scény jsou sice možná už příliš, a škoda toho konce, který mohl trochu lépe vykrystalizovat, ale podstatě si myslím, že Řezník se s dalším a dalším natáčením stává lepší. ()

MartyIsMad

Takhle dobře jsem se už dlouho nezasmál! Tak debilně vtipný a nekorektní film se fakt jen tak nevidí. Některý scény fakt nechutný, a ten závěr nemá obdoby! Fakt super komedie! #bestshitparty ()

Syndrom

Hudebníkem nápaditější a do kina řízný soundtrack, profi střih a sympatičtí herci-neherci. Poslední třetinku by chtělo víc režijně uchopit a čekal jsem, že Jakubovo motiv hovna - sraní - hovna, specificky v tomto pořadí, bude naplno na Oh shit, party! využit. Kdyby to na konci Řezník pořádně vohulil a vyvrcholil dějově připravovaným grand finále Párty Srát, byl bych nadšený ještě víc, ale i tak jsem se od srdce zasmál a obzvlášť si užil scénu s prvním sexem na vlastním otci. Obrácené klišé, kdy zkamenělej zmrd fotr nezná srandu je tu postaveno na hlavu a přeje synkovi jen to nejlepší. Tvrdá škola pro mladý jak má být. ()