Tato černá teenage komedie pojednává o třech spolužácích, kteří chtějí udělat ten nejlepší mejdan pod sluncem, aby zapůsobili na své vysněné dívky. Kdo zasune a kdo se stane obětí brutální šikany? (ZNK Productions)

unrocker

Nevěděl jsem jestli dokoukat nebo ne... jistě originální námět režiséra co se ničeho nebojí a jde do plných... umělecký styl kamery mi trochu vadil... nějaká snaha o originální pojetí se musí taky nechat ()

Olafsson

Kurňa to je tak krásně lidový a zároveň tak moc přestřelený a ujetý, že si člověk u toho zároveň lebedí a cejtí se v tom jak doma a zároveň si říká "do prdele to je hnus, jak něco takovýho může někoho napadnout dát do filmu". Tak jako tak, já se u toho upřímně nasmál jak u málokterýho českýho filmovýho počinu posledních 25 let. Jsem zvědavej co z péra Řezníka vypadne příště.. ()

borohub

Rozhodně nejlepší počin od Řezníka. Máma má raka mě hodně zklamalo, takže jsem se bál, že i toto bude blbé. Hned první scéna mě vyvedla z omylu. Některé scény byly naprosto skvělé a musel jsem si je pouštět víckrát (scény s Grundzou). Příjde mi to, že všech řezníkových filmů nejvíce ujeté a celkově je to takový spíše dětinský humor, na druhou stranu mě se přesně takový humor líbí. 85% ()

Mire

Neskutočne ohavná, fekálna a nechutná pičovina s dementnými postavami, ktorých chovanie nedávalo žiaden zmysel. Ale zároveň vďaka tomu som sa na tom párkrát dokázal zasmiať :D Aspoň, že to nie je také dlhé. ()

MartinTerran

Název a to kdo to natočil asi řeknou víc než dost o čem to bude. Příběh taková klasika, hlášky dobrý a zvraty nechutný, čili klasický Řezník. Hodnocení: 72/100. ()

Nathaniell

Zdá se, že Martin Póvl není jen mizernej pseudo-hudebník, ale i pitomej tvůrce. Napsat podobnou zpatlaninu je otázka pár minut a kvalitního perníku v nekvalitním kreténovi. Šokující? Spíš debilní. Vtipný? Ne, naopak trapný... ... Za novátorský pokus slaboduchého vola dávám 1* ()

Blenny

Rozleželo se mi to v hlavě a místo odpadu dám jednu. Za celkem vtipnou scénu ve škole. I když s debilní pointou. Mimo ní jsem se ještě dvakrát zasmál. Jinak je to neskutečná trapárna. Asi jako Řezníkovo texty. ()

G3orgig

Měl jsem tu čest se zúčastnit premiéry a i po ní jsem rovnou hodnotil plnou palbou pěti hvězd. Nicméně v tomto případě jsem si snímek natolik oblíbil, že si ještě zaslouží třešničku na dortu v podobě recenze. I přes některé slabší momenty (zejména během samotné party), v něm existuje tolik kultovních scén, že jeho znovukoukatelnost je enormní. Osobně jsem jej viděl už cca 10x a rozhodně se nebráním dalším reprízám. ()

PAVLIS

70% Jsem lehce znechucený, ale zároveň dobře pobavený. Jedná se sice o klasickou teenagerskou komedii, takže pro sprostotu, nechutnosti a trapnosti se tu nejde daleko. Navíc je vidět, že tvorba probíhala v poloamatérských podmínkách. Na druhou stranu je tu ale překvapivě skvělá gradace směr bizarní finální párty. Tu je prostě potřeba vidět. Ale pozor, nic pro citlivé povahy. ()

Hatred

Naprostý zásek do české filmové tvorby, který nemá obdoby a který se prakticky přes noc stal kultem pro zasvěcené. Výborné gradování vtipů a skvělý timing, ten film jsem viděl už asi dvacetkrát, povětšinou když jsem ho pouštěl někomu kdo ho ještě neviděl a spousta hlášek už se stala běžnou součástí slangu mého okolí, přestože zdaleka nepatříme k náctileté cílové skupině. ()

Pete

Zpracování na úrovni amatérského homevidea, herecké výkony otřesné, trapný infantilní humor, nechutnosti level incest. Vkus je nutné nechat v šatně, to je asi každému předem jasné. Fekálně-sexuální humor je poměrně běžný, ale takto zvrácené vztahy otců a synů přecejen trochu překvapí, a to bylo nejhorší překousnout. Přesto jsem měl v průběhu (kromě nutkání zvracet) asi 3x záchvat smíchu jak u starého Vlasty Buriana, podobně nepochopitelný, a stejně osvobozující. Za to hodnotím výš, než by si to zasloužilo, jelikož tohle sice vlastně celkově není ani příliš daleko od všech těch Amerických prciček, filmem se to úplně nazvat nedá, nicméně jako komedie to funguje, což je na poměry současné české tvorby skoro zázrak. ()

Blazkowicz

Na radu kámoše a vyplatilo se. Těžko uvěřit, že dobrý fekál může vzniknout i tady u nás. Řezal jsem se fakt často, což se nestává mockrát ani u podobných zahraničních filmů. Nejlepší byl jednoznačně cigán a fotr. Na druhou stranu herectví nic moc, někteří působili dost tragicky a všude byl cítit amatérismus. Na ten jsem fakt alergický. A ta konečná párty to zabila, nic moc vtipného tam nebylo. 4-* ()

hrumsrt

Když jsem byl tak o dekádu a půl mladší, tak jsem se neustále vracel k teen komediím svojí doby a pár českých komedií jsem viděl vícekrát než by asi bylo zdrávo, ale aspoň si Karla Janáka pamatuji pořád v dobrém... Jakýsi pokus o oživení žánru teen komedií... Můžete mít na Řezníka jakýkoli názor, ale že zkusil ve českému filmu dát něco, co tu aktuální není mu nemůžu upřít. Akorát, že ta dnešní mládež je tak dementní, že pokud nejste Adam Sedlák, tak natočíte asi úplnou volovinu... Děcka, kteří hledají zdroj vědění v kalhotách nemůžou být tak opěvování, že ne? Úplně mimo a nejsem kapacitně schopen se na to naladit.. Definice nevkusu a něčeho tak amatérského, že i ta hodina je asi moc.. 20% ()

Pitryx

Film se zaměřením na dnešní teen. Asi není pro každého, protože některé kousky jsou skutečně velmi odvážné. Nebo nechutné, jak pro koho. Já jsem se pobavil. ()