Tato černá teenage komedie pojednává o třech spolužácích, kteří chtějí udělat ten nejlepší mejdan pod sluncem, aby zapůsobili na své vysněné dívky. Kdo zasune a kdo se stane obětí brutální šikany? (ZNK Productions)

kilobyte

Slovy klasiky "Chce se mi zvracet". Ten film je místy neskutečně nechutný (mačkání běďarů a mytí prdele bylo na mě moc), ale ty hlášky jsou prostě boží. "Žlutý poplach! Hnědý poplach!", "Tvoje máma je mrtvá. Umřela, protože jsi pořád zlobil.", "Já tam mám pekáč buchet a dvě kila prejtu a už to asi nevydržím." Málem jsem to taky nevydržel a smíchy to pustil. :D ()

AloeB

S Drsnou párty se táhne schizma, že jakékoliv hodnocení pod tři hvězdičky může být napadeno jako neobjektivní, protože recenzant je jednoduše slaboch a nedovede se dívat na (byť zkreslenou) realitu života, ačkoliv si také prostě může myslet, že je to technicky nezvládnutý, nebo nevtipný, nebo scénáristicky tupý film. A já? Kvituji kvalitní počiny, které se označují jako černá komedie, a jakkoliv je tento počin spíše dohněda, tak stále jede na zlomyslné a škodolibé vlně tvrdého humoru. Hned v úvodní scéně (SPOILER JAK SVIŇ) táta odhalí, kterak synáček masturbuje, a namísto očekávaného humbuku mu jen vynadá, že se kouká na buzerantský soft, načež jej vyžene, aby mohl mastit u svého oblíbeného tvrdého péčka. Ideálně by měl film jet ve vlně podobného boření očekávání, což se mu daří na 70% a zbytek tvoří nutná omáčka, aby krom gagů fungoval i příběh, jehož námět je sice zoufale neoriginální, ale jeho provedení zoufale originální, troufám si totiž tvrdit, že takovou sračku (nemetaforicky myšleno) jsem dlouho neviděl. Konec z prdele připomene Srbský film... proč taky asi, ovšem s malinkým rozdílem tvrdé psychárny a tvrdého vtipu. Svým způsobem jde věřit, že půlka herců byla placena heroinem, a kdo ví, na čem samotný tvůrce ujíždí. ()

Razzor_82 odpad!

"Bude to ten nejlepší mejdan vůbec." Spíše je to jedna velká úchylná amatérská sračka. Marty Pohl by měl asi změnit psychiatra pro svou zálibu ve fekálnostech. Marně hledám důvod, proč takový vulgární hnus vůbec točit. Je to odporně nechutné, nevtipné a totálně trapné! Nové dno tuzemské kinematografie. 0/10 ()

franzkfk

Díky té satirické nátuře se tohle tak těžko hodnotí. Jestli je to s tou absurditou, ochotnictvím a extrémy myšleno čistě jako nadsázka a prostředníček cinefilům, teen komediím a české kinematografii, tak ano - za plný počet bodů. Pokud je to myšleno čistě jako osobní projekt, který byl hlavně zábavou pro zúčastněné, tak zase za pět (totiž tohle tady v českém filmovém podhoubí chybí -> točit hlavně pro sebe a být amatér od pravého slova smyslu - entusiasmus, láska k celuloidu). Ale pokud je to myšleno vážně, tak je to ještě horší dno české kinematografie. Protože pana Pohla neznám, ani jeho tvorbu, tak nevím. Ale docela rád bych si s ním pokecal nad pivem, protože věřím, že je tenhle počin výsledkem satiry vůči běžnému českému diváku a vlastní touze tvořit. ()

anitae

Vydržela jsem do konce, ale už jsem na tyto filmy asi za zenitem, za mě spíš jedna velká nechutnost. Stříkající beďary, kadící týpek, tlustoprd,  bezďák, vařič... ()

NitroXcz

Českej American Pie…. Hmmmm dobrý no. Ale asi tak 10x horší. Místo Stiflera tady máme nechutného dementa, u kterého ani neznáme důvod proč je populární. Pak tady máme borce co se posere pokaždé co uvidí hovno a nakonec týpka co se počůrá když je mu trapně… to by se ještě pochopit dalo. Nějaké scény vtipné byly, to ano, ale jinak se Češi opravdu předvedli. ()

NorseSword24

Dobre originálne nápady a zápletky. Postavy dnešnej generácie sú napísané ako kombinácie českých a amerických mladistvých. Alebo možno len čisto českých. Ale hlavná zápletka je niečo, čo je doslova prevzaté z Ameriky a napr. také domáce party, ktoré by urobil nejaký môj spolužiak si neviem predstaviť. Ale možno to je u susedov Čechov normálne. Ako napísal iný užívateľ: "...Češi sú už dávno viac progresívne napchatý v amerických ritiach..." Niekedy to buď scenár alebo herci podkopávali, ale vynahradzujú to tie originálne scénky ako cigaň variaci perník v škole. Boli tam aj také, ktoré vyvolávajú pocit strápnenia ako sa vysrať na chodbe v škole. A presne v takýchto scénach som si hovoril "nie, nie, nie, nie!!" až som sa nato nedokázal dívať. Ale díval som sa ďalej. Takže, originálne vtipné scény plus scény na ktoré sa divák nechce moc dívať tomu dosť pridávajú. Ale ten scenár a herci... Viackrát som rozmýšľal nad 4* ale nakoniec len 3* Dobrá školská komédia. ()

bararich8

Tak to byl hnus velebnosti. Herecké výkony až bolely. Humor dost fekální, což až tak nevadí, ale musí to být vtipné, což se zde ve většině případů neplatilo. Spíš jen člověk čekal, zda se tvůrcu trumfnou ještě větší debilovinou - to se jim popravdě dařilo. No dvojku asi vynechám, mám se rád. 1* ()

Urukhaj98

České Prci, prci, prcičky se vším dobrým i špatným, co k tomu patří, jen ještě o něco drsnější. Kdo ohrnuje nos nad fekálním humorem, ten tu není vítán. Buď to milujete nebo nenávidíte. 7/10 ()

Kingjiri

Tenhle styl humoru a typ filmu budou lidi budou lidi převážně spíš milovat nebo nenávidět. Jelikož jsem fanoušek Martyho frků, zařadil jsem se dle předokladů k tý první skupině. Sice nemám rád fekální humor, nicméně bez něho by to prostě nebyl Martyho biják a i tyhle vtípky tady dávkuje a podává s grácií sobě vlastní, takže nakonec občas pobavěj. Ze začátku jsem si řikal, že je to na Martyho poměry docela soft, ale Shitparty všechno dohnala. (Ne)herci překvapivě dobrý a vzhledem k hodně skromnýmu rozpočtu (tušim někde na úrovni pár set tisíc Kč) nakonec i fakt fajnová filmařina. Rozhodně nejde o něco, nad čim by po technický stránce moh kde kdo ohrnovat nos. Ale všechno stejně nakonec táhne celej koncept, resp. jednotlivý scénky, ultimátní hlášky (Žlutej poplach!) nebo hodně nekorektní humor (větve ve třídě, cikán vařící perník). Za střídmou stopáž, kopec nekorektní ujetý zábavy a skvělej poměr cena/výkon dávám čtyři jistý hvězdy. ()

JimiH

Vzhledem k poloamatérským podmínkám překvapivě konzistentní a naprosto přepáleně zábavný blížící se humoru nejen legendární herní série Život není krásný, ale především South Parku. Na prvním rande tudíž raději nepouštět. ()

tomik99

Pokud chcete úplně maximálně vypnout, tak tento film je pro to jako stvořený. Nenáročná, zábavná komedie, která dokáže pořádně rozesmát, šokovat a udivit. Celá řada vtipů je úplně za hranou, nicméně Martin Pohl dokáže balancovat na hraně. Nedělá mu ale problém najít tu tenkou hranici mezi bizárem a skvělým pobavením tak, aby vše bylo stále tak akorát vkusné. Někdy až člověk nevěřícně kroutí hlavou, co byl tvůrčí tým schopný vymyslet. Palec nahoru za mladé a neokoukané herce. Komedii ve stylu „Prci, prci, prcičky“ či „Scary movie“ jsme tu ještě neměli a tohle je jejich povedený bratříček. Fajn je také stopáž, která je svižná a bohatě stačí. Nic jsem nečekal, ale dostal jsem mnohem víc. Tohle se povedlo. ()

Filmárik odpad!

"Kolik edgy fekálního humoru chcete narvat do jedné hodiny pane režisére?" "Ano" Ako toto môže byť na csfd v nadpriemerných číslach? Kladné komentáre dáva zrejme zastúpenie z radov Řezníkovej armády. Nie som žiadny intelektuál a jednoduché filmy mi nevadia ale toto amatérske veľdielo vzniklo asi iba so zámerom šokovať. ()

Hashirama

No a až budete tak jako dobře naladěný jo, tak bych vám doporučil alpskej ryzlink, to je tutovka. - Co to je? - To vemete litr džusu rybízovýho joo přidáte tam tak tři deci Alpy...sviští to jak drak. Tolik hlášek, kolik se jen dá do 62 minut vměstnat, a Prcičky, který nedefinuje jen (evidentně hodně inspirovaný) výběr hudby, ale hlavně kanonáda fekálního humoru a středoškolská sexuální odysea, oproti které působí libovolnej díl americkýho koláče jako prudérní katolická instruktáž o čištění kostelních varhan. Klasika českého filmu. ()

Franc1s

Oh Shit! Řezník a jeho banda se toho opět nebojí a jehovisti jsou oproti tomuhle slabej vodvar :D Pěknej humus teda... :D Tož počkám si co přijde příště?? :) ()

Psycho.R

Tohle rozhodně není film pro všechny. Zvlášť ne pro ty, kterým se dělá špatně z bílého tabáku. Vůbec nevím, co bych k tomu napsal. Je to dost vtipný, spousta hlášek je fakt na úrovní zlidovění a celej film netušíte, kam se bude děj posouvat. Ale jak říkám, není to pro každého. Odpustit by si ho měli ti, co nemají rádi vulgaritu, fekální humor (obojí je zde však dobře využito, což se moc filmům nedaří), Brazilce, neprožili žádnou pubertu a nepijí alkohol. Ps. Trochu se stydím, že se mi to líbilo tak moc :D. ()