Kyborg

• Česko Cyborg (viac)

Príbeh sa odohráva v bližšie neurčenej a nehostinnej budúcnosti. Po globálnej katastrofe sa civilizácia zrútila, zvyšky ľudstva prežívajú v neuveriteľne biednych podmienkach, jediným uznávaným právom je právo silnejšieho a navyše sa rozšírila smrtiaca choroba, ktorá postupne ničí aj tých posledných ľudí, ktorí prežili predchádzajúcu apokalypsu. A predsa existuje nádej. V troskách Atlanty žije skupina vedcov, ktorí majú znalosti aj vybavenie a pokúšajú sa nájsť liek na smrtiacu chorobu. Aby ho mohli vyvinúť, potrebujú informácie uložené v New Yorku. Ale ako ich dostať? Prestroja a upravia istú ženu do podoby kyborga, ktorý ich má získať a bezpečne doručiť. V New Yorku však vládne a bezohľadne vraždí Fenderova tlupa krvilačných zabijakov. Vyslaný kyborg s menom Pearl Prophet (Dayle Haddon), ktorý nemá žiadne bojové funkcie ani schopnosti, preto potrebuje ochrancu. Napokon sa ním stane neohrozený bojovník Gibson Rickenbacker (Jean-Claude Van Damme), ktorý skvelo ovláda bojové umenia, dokáže prežiť akékoľvek nebezpečenstvo a navyše má s Fenderovým gangom nevybavené účty. Na druhej strane však stojí Fender Tremolo, pripravený kyborga zničiť, pretože jeho cieľom nie je obnovenie poriadku, ale anarchie, ktorá by mu umožnila ovládnuť svet. (TV Markíza)

goodridge

ano, ano je to velmi dobry film. prijemny VHS zazitok ktory si este aj teraz rad pozriem ked ho davaju na JOJke vo stvrtok nad ranom :) Vincent Klyn (Fender) bol odjakziva premna stelesnenym ultra krvavym zaporakom. Velmi dobry film :) ()

+sfinx+ odpad!

Blbost. Souboje - komické, příběh - divný, ksichty - odporné a tak dále. Obzvlášť úžasné byly ty otevřené huby během hlavního souboje. ()

mara312

Chtěl bych být opět tím malým chlapcem, kterým jsem býval a hltal tyhlety filmy..dneska když se na nějaký takový skvost podívám mé srdce pláče....jedna hvězda z nostalgie ()

John.Maugli

V zajímavostech čtu, že museli dost brutálních scén vystříhat, aby bylo dosaženo požadovaného ratingu a že Van Damme někomu při natáčení vypíchnul oko. To je fakt brutální film. ()

PANKY71

Už když jsem to viděl jako "novej" film mě to připadalo blbý.... po 25ti letech od premiéry je to šílená ubohost... připomělo mě to béčka, co se teď točí v Bulharské/Rumunské produkci (ono to jsou spíš déčka) kde jsou všichni herci úplně tupí a dialogy + děj jakbysmet.... z čistě pietního hlediska jedna hvězda ale nemít to závaží z devadesátejch let, byl by to odpad jak vyšitej.... Naprosto nejhorší film JCVD z osmdesátejch let. ()

Vaso

Škoda. Celkem to bylo koukatelné. Až na ten konec. Závěrečný souboj působil dost kýčovitě i s očekávaným "procitnutím" padoucha a nezbytnou limonádou. Zkazilo mi to dojem z celého filmu. ()

aneken

Vytuplý příběh a velmi špatní herci, doplněno o bezdůvodnou a prvoplánovou brutalitu (a to mám akčňáky normálně rád;)). Tohle je i na béčko fakt zlý... ()

diZAXter

jako malému se mi tenhle film docela líbil, po mnoha letech jsem měl možnost ho shlédnout znovu v tv. Nějak nechápu co se mi na tom filmu vlastně líbilo. Naprosto otřesná choreografie soubojů, debilní dialogy a příběh taky žádnej zázrak. Jediné co ten film asi drží nad vodou je JCVD, díky kterému ten film nepadl úplně v zapomnění. ()

Zemřel režisér Albert Pyun

Zemřel režisér Albert Pyun

27.11.2022

Z amerického Las Vegas přichází smutné zprávy pro fanoušky sci-fi a akčních filmů. V sobotu totiž po dlouhé nemoci ve věku devětašedesáti let zemřel americký režisér, scenárista a producent Albert… (viac)