Láska a příšery

• USA Love and Monsters (viac)

Sympatický smolař Joel přežil apokalypsu, při které Zemi ovládly příšery. Po sedmi letech ale opustí útulný podzemní bunkr a vydá se najít svoji bývalku. (Netflix)

Hapretor

kupodivu dost zábavné - na hranici - řekl bych - postapo dramatu a parodie na daný žánr ... to ušlo ... potvory nápadité ... na dvojku kouknu rád ... ()

Artard

Výborná oddychovka, so skvelými postavami, a s pocitom žeby som chcel hneď pozrieť pokračovanie. Pes ma viac charakteru ako postavy vo filmoch za posledne dva roky. ()

Kopi1

Nevím, proč je u tohoto filmu žánr komedie, nic takového jsem tam tedy nenašel. Téma rozhodně zajímavé a nijak jsem se nenudil. Potenciál ale podle mě film moc nenaplnil a dalo se z toho vyždímat určitě více. Dylan ale hraje podle mě až moc velkého troubu a za chvíli je z něj zabiják monster. Má jedno štěstí za druhým a vždycky mu osud pomůže. Takový průměrný dobrodružný film, který neuškodí, ale nic extra to není. Je to škoda, protože zde byl větší potenciál. Chybělo mi zde hlavně o něco větší napětí a nebezpečí. Také nejsem fanoušek tohoto vyprávěčského stylu. ()

montongery

Chcete vidět film, kdy nejlepší herecké výkony podává pes? Tak prosím.. Jinak pro mě naprosto zbytečný snímek, kde nic nefunguje a který kopíruje milion podobných snímků, akorát že je kvalitou o tři úrovně horší a nepřináší naprosto nic nového. Krásný příklad průměrného 'netflixovského konzumerismu', kdy je potřeba produkovat co nejvíc mainstreamových výdělečných filmů podle již ověřených a úspěšných vzorců. ()

lemonova

Celkom milá dobrodružná teenage záležitosť. Mohlo tam byť ešte trochu viac akcie a tých monstier, ale inak fajn, keď si chcete oddýchnuť pri nejakej poriadnej blbosti :)) ()

kalafu

Lehce pohádkové postapo s vizuálně pěkným světem lidožravého hmyzu. Za půlkou jsem ztratila pozornost, už moc překombinované. Škoda, nemusel z toho být jen průměr. ()

4x8x16x23x42

Velmi příjemné překvapení.  Abych byl upřímný už podle názvu a hlavní zápletky jsem čekal film na dvě, v lepším případě na 3 hvězdičky. Ale opak byl pravdou.  ..Feels good" movie :) Závěrečné hodnocení: 75 % ()

burton

Je to krásný. Romantický hrdina, empatičtí roboti, totálně příšerný příšery. Nebyl tu pavouk, díky Bohu. Ale zato si užijete nádherné přírody. Takže vylezte z brlohů a hurá na sledovačku filmu :D. ()

helloween93

Zajímavý svět plný monster, Dylan mě herecky baví už od prvního Labyrintu a rád bych do tohohle světa třeba ještě jednou nakouknul. Michael Rooker s tou malou holkou byli asi nejlepší vedlejší postavy. *SPOILER* Závěrečný kapitánův betrayal se dal čekat, v postapo době je málokdo lidumil. 3* ()

bararich8

Po dlouhé době velmi zdařilý mix komedie a postapo dobrodružství. Film svižně odsýpá, postavy jsou slušné napsané a odehrané. A navíc se není třeba stydět ani za CGI. Příběh je odvyprávěn s humorem a akce je dostatek. Příjemně strávený deštivý večer, 4* ()

tomik99

Post-apokalyptických seriálů je již dost, ale tento se nebere až tak vážně a jde na to jinak. Což je dobře. Jak zombíci ničí naše světy, jsme viděli už několikrát (a ještě mnohokrát uvidíme), ale příběh z tohoto obdobného světa, kde je to hlavně o znovushledání s láskou a vyprávěno ještě vtipnou formou, to je něco originálního. Prakticky od začátku se ocitáme uprostřed děje, kdy je nám pouze pěknou formou převyprávěno, co se stalo se světem. Máme tu ještě pár vhodných flashbacků, co se stalo, ale to je vše, hotovo, více z minulosti není potřeba říci. Film je zajímavý, vtipný, svěží, romantický a odlehčený. Navíc si nesnaží hrát na něco, co není. Dostal jsem to, co jsem od něj čekal. Dylan O’Brien se do role trhlého kluka hodí náramně, i když v něm stále vidím Thomase z Labyrintu. A na Jessicu Henwick se prostě skvěle kouká, i když vám zlomí srdce. Michael Rooker má sice malou, ale výbornou roli. ()

Rockerman

Trochu drsnější pohádka o hloupém a odstrkovaném Honzovi (Joelovi), který čelíc velkému nebezpečí nabral zkušenosti a odvahu, porazil příšery i zlé lidi, aby se dostal ke své milované. Závěr kapku jiný, než v pohádkách bývá a za to přihazuji jednu hvězdu. ()

Kingjiri

Inspirace Zombielandem "čistě náhodná". Na druhou stranu koncept dobrodružně komediální postapokalyptický podívaný pěkně funguje i tady. Dobrejch vtípků nebo hlášek je vcelku dost, o akci taky neni velká nouze a vizuál je povedenej. Potvor se ukázalo dost a hlavně se mi líbila jejich rozmanitost. Naopak mi scházelo víc krvavějších scén (samoúčlenej gore fakt nepotřebuju, ale tady člověk o krev skoro ani nezavadil) a upravil bych trochu závěr (co se osudu vztahu Joela a Aimee týče, kde byl náběh na netradiční vyústění). Ale zejména v těhlech případech se nejspíš projevilo znatelný cílení zejména na teenagery případně rodiny s trochu odrostlýma dětma (a právě Zombieland usiloval přece jenom o jiný diváky). I tak jsem se ale dobře pobavil a kdyby náhodou došlo na pokračování, o který si závěr přímo říká, určitě se na něj rád podivám. Asi nejpříjemnější překvapení "chudýho" roku 2020, čtyři hodně slabý hvězdy. ()

Haide

Taková pěkná blbost. Vlastně docela zábavné, ale s nulovou zápletkou a za týden už nebudu vědět, že jsem to viděla... ()

Torgal

Kopec ľudí vraví, že toto je kopírka Zombielandu, ja som ho tu zas až tak nevidel. Podľa mňa je to mix celého húfu inšpiračných zdrojov s minimom vlastných nápadov, pričom je ale výsledok dosť vydarený. Je to ako postapo od Disneyho - family friendly, sympatické postavy, teenage láska, cool psík, občas nejaké to napätie s obrou chrobačou. Proste taký napínavejší rodinný filmík, ktorému nemám čo vyčítať. 7+/10 ()

aR3Zz

Jééé, to bylo roztomilé post-apokalyptické sci-fi s obřími hmyzáky a naivním hrdinou. Standardní koncept vystrašeného kluka, který získává zkušenosti, přežívá jen díky souhře náhod a nakonec se z něj stane bouchač doopravdy. Romantická zápletka a máme z toho příjemný young-adult počin. 80% ()

Vabr

Taková oddychovka to byla, ale čekal jsem upřímně víc. Víc ten svět probádat, víc akce a míň takový dětský. Když už, tak aby to bylo víc teen než dětský. Oceňuju teda fakt jeden sakra povedenej jumpscare, kde to na vás vyskočí přímo doprostřed obrazovky. Takový jumpscarey přímo doprostřed obrazovky miluju. Postava malý holky byla vtipná a povedená. Závěr byl ale dost na nic. Zdál se mi takovej odbitej a nijakej. Jako vyvrcholení to nemělo ten správnej ,,vajb‘‘. Celkově mi to ale přišlo strašně průměrný a o ničem. Nevidím na tom vůbec nic a už vůbec to nebylo v něčem světaborný. I ten jejich vztah mi přišel takovej nedůležitej a málo vykreslenej. Vyhodnocení: Rozhodně to mohlo být nápaditější a beztak to lidi (teen holky) zase nadhodnocujou kvůli Dylan O'Brienovi ()

Star Wars: Rogue Squadron našlo scenáristu

Star Wars: Rogue Squadron našlo scenáristu

27.06.2021

Prvním novým Star Wars filmem po skončení ságy o rodině Skywalkerů by se měl stát Star Wars: Rogue Squadron, který chystá režisérka Patty Jenkins (Wonder Woman). O ději se zatím příliš neví, jen že… (viac)