WWE SmackDown LIVE!

(relácia)
  • USA WWE SmackDown (viac)
Športový / Akčný
USA, 1999, 405x120 min (Alternatívna 90 min)

Tvorcovia:

Vince McMahon

Účinkujú:

Theodore Long, Mark Calaway, Ric Flair, Hulk Hogan, Dwayne Johnson, John Cena, Glenn Jacobs, Paul Wight, Mike "The Miz" Mizanin, Kevin Nash, Paul Levesque (viac)

WWF SmackDown! je profesionálna wrestlingová show spoločnosti WWE. Vysiela sa od roku 1999, pôvodne v štvrtkovom večernom termíne. Od roku 2005 sa nakrúca v utorok a vysiela sa v piatok večer. (AdamesWWE)

lardko

Úžasný wrestleři , hodně z nich patří k mým nejoblýbenějším wrestlerů. Prostě skvělá skow. Jak vidim tak tady dalo pár lidí co nesnášý wrestling odpad. ()

Paulusek odpad!

komedie u které se člověk zasměje asi pouze těm drsným zabijáckým výrazům co se snaží ti po "bobulích" nafouklí rádoby zápasnící špatní herci předvádět u svých srdce rvoucích teatrálních projevů. Pouze další projev natvrdlosti obyvatel nejmocnějšího státu světa. ()

Nix

Zase bych se opakoval, prostě to tehdá mělo své kouzlo, byl to svůj svět, který už má opravdu jméno na celém světě a já jsem rád, že jsem byl součástí těch nejlepších. A víc mne bavil Smackdown než Raw, i ve videohrách. ()

donnovann

Postavy jako Triple H, Stone Cold, Undertaker, Kane, Big Show, The Rock asi jen tak nezapomenu. Výborná show ikdyž na plné hodnocení to není. ()

Beda

Vzpomínky na dětství. Snad pátá či šestá třída, TV 3 a suverénně nejoblíbenější pořad malých kluků, kteří se nemohli dočkat každé další epizody... ()

Braga

Tato wrestling show je lepší než určitě lepší než RAW ! Samozdřejmně největší wrestler je v této show THE ROCK ! ()

Hellbilly

Show môjho detstva...strašne som žral Undertakera s Kaneom a Rocka. Rock už skončil, ale stále tam ostali aspoň Taker a Kane a prišli noví wrestleri ktorých som si obľúbil (Swagger, Ziggler, Kofi, Cody Rhodes). Oproti RAW má prevahu v lepších(dlhších a vyrovnanejších) zápasoch. V súčasnosti určite najlepšia wrestlingová show, čiže 5* ()

Bullet odpad!

Že v bedně dávaj spoustu píčovin jsem vědel ale po zhlednutí tohoto hnoje jsem zahořel obdivem k Ordinaci v růžové zahradě, páč neco tak debilního, stupidního a naprosto zbytečnýho jsem v živote neviděl.Jestli se tahle kokotina dostane i k nám tak balim kufry a stěhuju se na Mars a to i kdybych tam měl jít pěšky a bydlet pod širákem. ()