Tenkrát poprvé

• USA Never Have I Ever
USA, (2020–2023), 19 h 5 min (Minutáž: 22–33 min)

Kamera:

Rhet Bear

Maitreyi Ramakrishnan, Poorna Jagannathan, Ramona Young, Martin Martinez, Mark Collier, Isai Torres, Adam Shapiro, Lee Rodriguez, Gilberto Ortiz (viac)

Američanka indického původu prodělala traumatický rok a teď chce hlavně místo outsidera být oblíbená. Jenže kamarádi, rodina ani její pocity jí to neulehčují. (Netflix)

Recenzie používateľa chrispe k tomuto seriálu (45)

Série 3 (2022) (S03)

Třetí série se mi zdála slabší jak druhá. Ale ruku na srdce, fakt jsem se na ni těšila a měla celkem velká očekávání. Asi až moc velká. Těším se na čtvrtou, doufám, že bude. Asi SPOILER!! I když, jak to tak vypadá, Paxton nejspíš vypadává ze hry. ()

..., když mi nadávali do běhen (2022) (S03E01)

Rok utekl jako voda a já horko těžko vzpomínám na události minulé řady. První díl je spíš průměrný, ale zasmála jsem se, ne že ne. #teamBen ()

..., když jsem měla valentýna (2022) (S03E03)

Devi je sice na pěst, ale Paxton se s tím teda moc nepáral. A scény s tátou Devi jsou vždycky plus. ()

..., když kvůli mně někdo žárlil (2022) (S03E04)

Nebudu lhát, že se #teamBen trochu neotřásl v základech, protože Des je prostě okouzlující. Ale furt drží. :D ()

..., když jsem se sesypal (2022) (S03E06)

Epizoda věnovaná Benovi byla příjemným osvěžením. Devi je občas prostě trochu moc. ()

..., když jsem podváděla (2022) (S03E07)

Devi se nám vrací ve vší parádě, soutěživá jako vždy. A Des je nějak moc dokonalej. ()

..., když jsem měla indického kluka (2022) (S03E09)

Tento vývoj jsem čekala, akorát jsem myslela, že přijde mnohem dřív. Vždyť jaký je rozdíl mezi Rhyah a Devinou babičkou? Obě chtějí pro své potomky jen to nejlepší a Devi se stala Manishem. ()

Série 4 (2023) (S04)

Čtvrtá sezóna se v lecčems opakovala. A to už člověka kapku nudí. Naštěstí jsou Devi, její máma a další postavy natolik zajímaví, že to pořád nějakým způsobem utáhnou, a i když to není stoprocentní, furt to baví. Milé zakončení. ()