Devi a její kámošky už možná nejsou single, ale to nejdůležitější je teprve čeká. Až ve vztahu se totiž ukáže, co jsou vlastně zač, a jak obstojí, když jde do tuhého. (Netflix)

hansel97

Koukat na to, jak Devi dělá špatná rozhodnutí, budu klidně i další řadu. Vtipné, dostatečně osvěžené 3. love interestem a stále relevantní. Hlavně chemie mezi matkou a dcerou, které si k sobě našly cestu, to tu táhne. ()

M.i.k.e

Tahle série dozrává stejně jako její hrdinové.Devi je sice pořád trubka, ale chová se méně a méně jako slon v porcelánu a jejím největším nepřítelem zůstává ona sama.Vtipné je to pořád stejně a romantická část funguje lépe než v předchozích řadách.V rámci žánru teen romantických komedií je Never Have I Ever stále nadprůměr…75% ()

IZFNP

Výrazne viac znesiteľná séria ako tá pred tým, ale stále rovnako energická (ok, streštená) a zábavná. Hrdinka dospieva a s tým našťastie ubúda jej cringe scén - ale nebojte, aj tie sú tam. Viackrát za sériu som si povedala, že sa scenár zachoval lepšie, než som čakala, a teda bola príjemne prekvapená. Ale inak je Never Have I Ever stále to isté, a keď vás to baví, proste vás to baví. ()

ScarPoul

Buď je toto niečo čo vás baví alebo nie. U mňa to funguje. Stále. Páči sa mi ako sa každá jedna postava vyvíja. Páči sa mi, ako si dokážete každú jednu obľúbiť. A to, že sa z tupcov stávajú dobráci a z dobrákov tupci ukazuje určitú vyspelosť pri charakterizácií, aj napriek tomu, že dejové zvraty sú pomerne jasné, prvoplánové a žánrovo podmienené. Veľké plus je casting, indická hlavná hrdinka, nadhľad a príjemné emočné momenty, ktoré aj napriek jednoduchosti fungujú( aspoň u mňa áno). Z tohto seriálu sa stal taký malý klenot na ktorý sa každý rok úprimne teším a ktorý ma baví. Ramakrishnan ako herečka výrazne dozrela a v tejto sérií podáva skvelé výkony. Mindy Kailing som nikdy nevedel prísť na chuť, ale Never Have I Ever sa jej veľmi podarilo. 3.séria - 90% ()

chrispe

Třetí série se mi zdála slabší jak druhá. Ale ruku na srdce, fakt jsem se na ni těšila a měla celkem velká očekávání. Asi až moc velká. Těším se na čtvrtou, doufám, že bude. Asi SPOILER!! I když, jak to tak vypadá, Paxton nejspíš vypadává ze hry. ()