Tenkrát poprvé

• USA Never Have I Ever
USA, (2020–2023), 19 h 5 min (Minutáž: 22–33 min)

Kamera:

Rhet Bear

Maitreyi Ramakrishnan, Poorna Jagannathan, Ramona Young, Martin Martinez, Mark Collier, Isai Torres, Adam Shapiro, Lee Rodriguez, Gilberto Ortiz (viac)

Američanka indického původu prodělala traumatický rok a teď chce hlavně místo outsidera být oblíbená. Jenže kamarádi, rodina ani její pocity jí to neulehčují. (Netflix)

Recenzie používateľa chrispe k tomuto seriálu (45)

Tenkrát poprvé (2020)

Devi sice moc ráda nemám, ale hodně mě baví její máma. Pohodový oddechový seriál. Mám zkouknutý obě dvě řady a doufám, že bude třetí. #teamBen ()

Série 1 (2020) (S01)

2.5.2020 Od nejosamělejšího kluka to začíná mít spád a já se vážně bavila. #teamBen V rámci svého žánru příjemná záležitost. ()

Pilotní díl (2020) (S01E01)

Z pilotů jsem rozpačitá. Devi je prostě magor. Na druhou stranu kdo by se jí divil. 2,5* ()

…, když jsem se cítila super indicky (2020) (S01E04)

První díl (po pilotu), který je v modré barvě a mě přitom bavil nejvíc. Zajímavé nahlédnutí do hinduistického svátku. ()

…, když jsem vyvolala jaderný konflikt (2020) (S01E05)

Sebestřednost Devi mě už začíná kapku nudit. Navíc by to chtělo se někam v její lince pohnout. Chápu, že tady byl dán prostor jejím kamarádkám, nicméně v případě Fabioly je to už tak ohrané netflixové klišé, že to nestačí díl utáhnout (jedno obří klišé - hlavní linku - tu přeci už máme). Tím samozřejmě nechci tohle téma snižovat. ()

Série 2 (2021) (S02)

Jo jo, je mi přes třicet a bavím se u seriálu primárně určeného pro teenagery. A bavím se královsky. Tohle se Netflixu povedlo. Těším se na další řadu. ()

…, když jsem to hrála na dvě strany (2021) (S02E01)

Hned v prvním díle druhé řady nám tvůrci připomínají jaká Devi vlastně je. ;) Její máma se mi líbí, doufám že bude mít pořádnou dějovou linku. ()

…, když jsem zradila kamarádku (2021) (S02E06)

Jéžiš tohle mě fakt baví! Je to taková lehce dramatická pohodovka s nepříliš sympatickou, ale pochopitelnou hrdinkou. To, že se linka posunula i někam dál než " má mě rád, nemá mě rád" nebo "s kým skočí" tomu hodně prospívá. ()