A je tady poslední rok na střední. Devi se svojí partou řeší, kam na vysokou, osobní krize i tajné lásky. Zvládnou se postavit tomu, co je čeká? (Netflix)

M.i.k.e

Devina cesta střední školou se uzavřela a potvrdila pozici seriálu o kterém sice divák moc nepřemýšlí a netrpělivě nevyhlíží další sérii, ale když přijde tak je to vždycky fajn setkání se starými známými, které slupne jako malinu během jednoho odpoledne ani neví jak. Mindy Kaling do téhle série dala velký kus sebe a povedlo se jí stvořit zábavný mix komedie a teen dramatu, který ale nikdy nepřekročí hranci únosnosti a nepůsobí prvoplánově. To samo o sobě je v rámci tohoto žánru úspěch a nakonec mi Devi a spol. budou cekem chybět a nebránil bych se pokračování...70% ()

chrispe

Čtvrtá sezóna se v lecčems opakovala. A to už člověka kapku nudí. Naštěstí jsou Devi, její máma a další postavy natolik zajímaví, že to pořád nějakým způsobem utáhnou, a i když to není stoprocentní, furt to baví. Milé zakončení. ()

Arkagas1989

Tenkrát poprvé je takové moje guilty pleasure - viděla jsem všechny série a na tu 4. jsem se fakt těšila. Všichni se totiž chystají na vysokou - což mmj. ukazuje hezky i systém přihlašování a vybírání lidí na VŠ v Americe, což by mohlo taky otevřít oči dnešním puberťákům. Nicméně ano, je to seriál pro náctileté, ale já tu americko - indickou srandu a spoustu narážek na obě kultury prostě miluju. Je to něco, u čeho absolutně vypnu, nemusím myslet na nic a nechávám se jen unášet změtí barev, smíchu a dramatických scén.  Závěrečná indická svatba babičky byla top a na konci mi i slzička ukápla. Tenkrát poprvé si určitě dám někdy zase od začátku. A vůbec se nestydím za to, že se na to koukám po 30. Howgh.  Moje hodnocení: 9/10 ()

ScarPoul

Štvrtá séria síce posúva všetky načrtnuté roviny ku zdárnemu koncu, ale zároveň jej vďaka tomu chýba istá údernosť a crazy momenty. Na jednu stranu je to výhoda. Postavy dospeli a my sme mali možnosť s nimi zažiť naozaj kadečo. Na druhú stranu mi tam niečo chýbalo. Možno postavy, ktoré boli kedysi dôležité a teraz hrali až komparznú úlohu. Ale rozumiem tomu. Niektoré dejové línie sa vyriešili už v tretej sérií a netreba sa k nim vracať. Takže ak si to rozložíme na drobné - Never Have I ever je výborný seriál o dospievaní. O tom nájsť si svoje miesto v živote. Málo Netflix seriálov sa môže pochváliť tým, že je jedno z akej ste kultúry a akej ste orientácie, ale niektoré veci skrátka riešime všetci rovnako. A rovnako v nich robíme aj rovnaké chyby. Tento trend spájania namiesto hľadania rozdielov mi prišiel nielen dôležitý ale aj divácky príťažlivý. Bavil som sa a každú jednu postavu som si obľúbil. Prežíval som s nimi štyri parádne roky a držal im vo všetkom palce. A hoci finále nebolo pre mňa také úderné ako som dúfal, páčilo sa mi a celému príbehu tak dodalo dôstojnú a funkčnú bodku. Takto nejako by sa to malo robiť. Pre vnímavejších je tam skrytých toľko rôznych návodov ako pristupovať k životu, že to má funkciu( ako tu už mnohí napísali) balzamu na dušu. Ďakujem tvorcom. A Ďakujem Devi. 4.séria - 80% ()