V blízské budoucnosti. Otec Uffizi (Jason Scott Lee) a jeho pomocník Luke (Jason London) cestují do vzdáleného, válkou zničeného Rumunska, aby zachránili dívku Elizabeth a skončili s hrabětem Draculou (Rutger Hauer) jednou provždy. Během cesty narazí na televizního reportéra a armádu vesničanů snažících se potírat vzrůstající počet upírů, kteří sužují jejich zemi. (SPI Film)

jefff

Neviděl jsem sice druhý díl, ale tenhle je o dost lepší, navzdory zdejšímu hodnocení, než Dracula 2000, který byl naprosto debilní a nudný. Dracula III je béčkovou záležitostí s podprůměrnými herci a slabými triky. Avšak oproti jiným hororům s daleko vyšším rozpočtem, Dracula III nenudí a baví svým béčkově zábavným příběhem, neustálou akcí a vcelku sympatickými herci. Škoda, že neměli více prostoru veteráni Scheider či Hauer, který by film ještě o kus jistě zvedli. Pro mě se jedná o překvapení. ()

danielosbourne

Tak tohle pokračování se mi líbilo asi nejvíce ze všech. Hlavně konečný rozhovor mezi reportérkou a Uffitzem, který se prolíná s rozhovorem Luka a Elizabeth. Hodně povedený závěr. ()

Heroine odpad!

Nevím no, podle mne je to trapné a pitomé. Na tokovou frašku nemá ani cenu se dívat. Drákula musí být buďto mistrovsky zfilmovaný, nebo vůbec. ()

Likan7 odpad!

Jason Scott Lee běhá někde po lesích, někde v Rumunsku. Pak zase běhá někde po vesnici, nebo hradu. Akce je žalostná, scénář neexistuje a kameraman byl na tripu. Ze zoufale nudnýho béčka, kterým byl první díl, jsme se dostali do vod nejryzejšího céčka bez špetky zábavy. ()

Luki.V

Velmi ale velmi příjemné překvapení. Místami jsem nevěřícne koukal na obal DVD jestli ten film opravdu nešel do kin a já ho nějak minul. Pokud nšco Patrick Lussier umí tak je to režírovat. S každým dílem téhle jeho trilogie dospíval a po díle třetím mne nijak nepřekvapuje že je o něj takový zájem. Odchovanec Wese Cravena totiž ví jak vytvořit atmosféru a jak co nejefektivnější s co nejnižším rozpočtem natočit film, který atmosférou doslova překypuje. U D2000 jsem si řekl, tohle je průměrný videofilm (který šel do kin), u dvojky jsem se už náramně bavil a užíval si nádherné lokace a trojka mne dorazila obrovským zlepšenám na všech frontách od scénáře po herecké výkony tohle završení moderní Drákulovské ságy stojí za kouknutí. ()

chiara

Dobre ukoncenie tejto hororovej trilogie a myslim si ze aj najlepsi film s tejto trojice. Skoda ze Rutger nedostal viac priestoru. Najlepsi je koniec - Kral je mrtvy, nech zije kral. ()

szabi odpad!

Nechapem ako to moze mat take relativne vysoke hodnotenie....Naprosto nudny, nezazivny film...koncim s upirmi aj s Draculom sakra!!! ()

nanamarak1

Nejslabší díl. Hauer se jen mihne, Scheider tu doslova sekunduje a duo London-Scott Lee to sami nezachrání. Potěší aspoň závěr. 46% a nejslabší možná třetí hvězda. ()