Wanda sa vydáva na nepríjemnú cestu do svojej minulosti, ktorá jej však pomôže vysvetliť prítomnosť a budúcnosť. (Disney+)

Kekik

Po sedmi příšerných epizodách (za tím si stojím) jsem se dočkala epizody, která mi vážně vyrazila dech. A je třeba, abych se omluvila, jak jsem slibovala. Takže dobře- Wanda měla důvod, proč se tak chovala, to uznávám (a také jsem to tušila, že to tak je), ale proč kruci to muselo být natáčené na tolika epizodách? Zbytečně jsem si postavu Wandy zhnusila. Naštěstí přišla osmá epizoda, která mi názor na Wandu otočila o 180 stupňů. Hodně jsem se musela snažit, abych se v závěru nerozbrečela. Agnes nepřekvapila, to jsem také tušila od prvního dílu. Akorát její postavu neznám, neboť komiks jde mimo mě (to je ten nejhlavnější důvod, proč jsem si tento seriál neužívala). Ještě mě čeká finále, které doufám bude ve stejném duchu jako tato osmá epizoda. ()

MynameisAlex

TAK TOHLE BYLA PECKA!!! Celá epizoda je provázaná minulostí Agathy a Wandy. Tohle je fakt a nedělám si srandu jedno z nejlepších hereckých výkonů, co jsem kdy viděl. ELIZABETH TY VÁLÍŠ!!! Tady se všichni dokážeme vcítit do Wandy, jakou bolest prožívala, konec byl neskutečný a KONEČNĚ to tam zaznělo. Tenhle díl mi udělal Wandavision můj nejoblíbenější projekt. Už jsme skončili se sitcomy, mnoho otázek zodpovězeno a teď už jen čekáme na finále. Tohle bylo prostě skvělý a zaslouží si to víc jak 5 hvězdiček. PECKA ()

Zjewik

Nebyl to úplně díl na který jsme všichni čekali, ale zase na druhou stranu chápu, že něco podobné muselo přijít (trochu mi to připomnělo čtvrtou epizodu). Za mě se ta první polovina dílu s flashbacky zbytečně natahovala (i když chápu, že mnozí si přišli na své), to ale konec napravil. Zároveň se konečně objevuje vysvětlení Wandinýho motivu a naplno se nám odkryl její origin, což jsem celou sérii tvůrcům vyčítal. Vypadá to, že Marvel už konečně odkryl veškeré karty (nebo ne?) na stůl a věřím že poslední díl bude parádní (snad už bude vážně přes tu hodinu dlouhý). Každopádně díl budil emoce od začátku do konce, takže hned po páté epizodě ho hodnotím jako druhý nejlepší (spolu s Halloweenem). A počkejte na potitulkovku! Pecka. ()

MatyRock

Skvělá epizoda. Sitcomy jsou ze hry, alespoň pro zatím. Sledování Wandiny minulosti a motivů mě dost bavilo, a co je hlavní, nepřišlo mi to zbytečné. Takový pocit zbytečnosti jsem měl u čtvrté epizody, kterou jsem vnímal jen a pouze jako strach Marvelu/Disneyho ponechat čistě sitcomový formát po celou dobu. No zpět k této epizodě. Události, které známe z předešlých filmů, jsou nám krásně dokresleny a pro každého většího fandu to muselo být pošušňáníčko. Emoce jsou a nezapomnělo se na ně, což kvituji. Pěkná vestavba na finále. ❤️❤️❤️ ()

drkaldj

Na úvod je zde minulost Agnes/Agathy. Ta je pěkně udělaná ale žádné překvapení nebo velké boom. Potom je to v podstatě celé o minulosti Wandy. Ta ukazuje že své schopnosti měla vlastně už před setkáním s kamenem. Jediné co mi to kazí je jakoby se svět kolem zastavil a nic jiného se neřeší (Co Monica kterou chytil Pietro, který je nejspíš pořád očarovaný od Agnes? Co Vision který letěl za Wandou? Město není přece tak velké aby Monica stihla v předešlém díle dojít k Wandě ale Vision který umí létat se k ní doteď nedostal? Malinko nelogické ale uvidím co přinese poslední díl). Jinak mě dost štve že SWORD má teď vlastního Visiona, už teď je jasná konfrontace s Wandiným Visionem a Wandou samotnou a to působí trochu lacině. ()