Zatiaľ, čo Mobius a Lovkyňa B-15 pátrajú po Lokim a Sylvie, v TVA zavládnu nervozita a paranoia. (Disney+)

Kinofil

|| TV-14 || Marvel/Disney || Po minulé epizodě se to zase trošku rozjelo a začlo poodhalovat tajemství TVA. Z Lokiho a Sylvie jsou dle očekávání spojenci, a protože se situace má jinak, záporákem je zase někdo jiný. Jen mě mrzí, že se Marvel očividně vidá po několikáté cestou šetrného odstranění události nebo organizace, která by zahýbala s celým světem MCU. Počítám s tím, že skončíme podobně jako u Wandy/Vision, kdy události neměly prakticky žádný vliv na okolní svět. Konec konců Loki má stejně zůstat mrtvý, takže co čekat. 70%. ()

Dukekuky

4. epizoda odstartovala druhou polovinu seriálu, a povedlo se to a to fakt hodně. Výborná skvělá asi nejlepší epizoda v seriálu, hlavně mě zaujali skvělé emoce. Start druhé poloviny se hodně povedl a to se jen tak nevidí ! 9/10 ()

Kushina

Další super díl, který se docela pomalu rozjížděl, ale dal vzniku spousty dalších možností. Tenhle seriál je trošku teror pro mysl běžného člověka, protože kdo nečetl scénář, tak vůbec nemůže tušit, co přijde dál. A tak to mám rád. 90% ()

KukulienkaHO

4. epizóda posunula dej riadne vpred. Udialo sa tu niekoľko šokujúcich (až surových) zvratov, pri ktorých mi behal mráz po chrbte. Zároveň sa však príbeh nanovo zamotal a my tak vôbec netušíme, o čo tu v skutočnosti ide, respektíve, čo je vlastne TVA a kto ťahá za nitky. P.S.: Potitulková scéna však bohužiaľ naznačila, že je to predsa len MCU, ktoré k svojim postavám zas až tak kruté nie je. ()

swenyx

Mobiusovi konečně dojde o co go a musím říct že celý zvrat s tím že všichni jsou vlastně varianti a že všichni měli před TVA svůj život je deep, uvidíme jak to půjde dál a jestli už i konečně uvidíme právé správce času. ()

Fearghast

Po mém předchozím trojnásobném fňukáním nad průměrnou kvalitou epizod mi tato docela solidně zakroutila s představou, kam se bude tento seriál ubírat ... GJ. Škoda té scény za titulkama, kterou si mohli tvůrci odpustit minimálně do dalšího dílu. ()

Tom10000

4.díl. Mobius se snaží zjistit, jak dopadla strážkyně svatého toku času C-20. Jeho nadřízená, blízká Strážcům času, mu všechno až příliš jednoduše ujasní. Mladá dívka podlehla nátlaku Sylvie a brzy zemřela, aniž by cokoliv jasného prozradila. Zpočátku, vlivem jeho blízkosti ke své šéfové, nedává najevo pochyby. Hlavním cílem pro něj jest nalezení obou utečenců. Ti se do sebe, při pádu Měsíce, zamilují, když si svěří mnoho tajemství a navzájem k sobě získají důvěru. Z nepochopitelných důvodů (alespoň pro TVA) vytvoří spoustu vedlejších smyček, čímž na sebe naštěstí upozorní agenturu. Lepší se nechat uvěznit, než zemřít, či ne? Loki následně pod taktovkou Mobiuse zažívá tisícekrát rány od Sif, tedy od vzpomínky z Asgardu, zatímco Sylviu čeká zaříznutí. Nejprve se ale spolu opět (tedy ona a Loki) setkají, načež se dostanou ke Správcům času. Mobius od Lokiho zjistí tvrdou pravdu, jíž nakonec po důkazech o C-20 uvěří. Nevzniknul skrze Správce, ale byl unesen ze své Země. Jedna z Ochránkyň se zase s pomocí Sylvie a jejího Okouzlení dozví o své minulosti, díky čemuž jí poté pomůže při boji s šéfovou TVA. Jak blondýna, tak i černovlasý Bůh poté uříznou hlavu jednomu ze Správci, aby zjistili, že se jedná o robota. Od koho ale pochází? A kde vlastně jsou? To už se Loki nedozví, jelikož ho, jako Mobiuse, šéfová zařízla. Sylvia se ale nevzdává, ač jí jistě smrt Lokiho dost bolela (...). 95 procent, velmi, velmi povedený díl, ale nechávám si rezervu. ()