Zatiaľ, čo Mobius a Lovkyňa B-15 pátrajú po Lokim a Sylvie, v TVA zavládnu nervozita a paranoia. (Disney+)

Eliott

K mému úžasu to opět sklouzlo k velice nudnému a nic neříkajícímu příběhu. Alespoň je krásně vidět jakou úlohu seriály pro studio plní. Důležité je podle šablon pokud možno z ničeho vyrýžovat co možná nejvíce peněz a tak sebrali všeobecně populární postavu jako je právě Loki a vyplivli ji do světa filmově neustále omílaných časových paradoxů. Dva plusy dají dohromady plus co? Tady to však neplatí! Tvůrci se postarali, aby se dílo líbilo masám a tak se soustředí na vše co bylo levné a v minulosti slavilo u diváků úspěchy (láska, náprava záporáka, hezký vizuál, humor a doplnění příběhu k jednotlivým filmům), ale na skutečné kvality se příliš nehledí a tak to má se zbytkem MCU vesmíru jen málo společného. A vlastně ani není divu, když se toho chopil jakýsi neznámý režisér, který pro Marvel studios plní úlohu asi jako soudem přidělený obhájce. Abych metaforu upřesnil. Není to někdo, koho byste si sami vybrali a v tomto případě na někoho skutečně dobrého nemáte ani peníze a tak vám soud někoho přidělí a vy už jen doufáte, že bude dobrý. Bohužel však není.... 50% ()

darkrobyk

Pravda, lež, pravda, lež. Vymazání, život, vymazání. Tak konečně se děje něco zásadního a já mohu říci, že série se pohnula. Pravda, s časem se dá hrát na všechny strany, nakonec mě ale tenhle díl navnadil, abych vyčkal, kdo za vším stojí....bude-li odhalen. ()

filmfanouch

4. Epizoda Lokiho je nejspíš doteď tou nejzásadnější. Do velké míry mění pravidla hry, odhaluje nová fakta, rozkrývá další karty a ukazuje, že divoká jízda, kterou tvůrci slibovali skutečně startuje. Na to co vše je ve 4. epizodě Lokiho k vidění není nejspíš vůbec možné se připravit. Dosavadní šílenství totiž zažívá novou úroveň. 4. epizoda Lokiho je prozatím tou nejspíš nejlepší.   Ještě více se dozvíme o postavě Sophie, která je navíc nadále součástí výborně dynamického vztahu jí a Lokiho. Tom Hiddleston a Sophia Di Martino společně nadále skvěle fungují a k Hiddlestonovi lepší protiváhu jednoduše sehnat nešlo. Dojde k jednomu nečekanému cameu, které ještě více odhalí o skutečné personě Lokiho. Ten se navíc opět setkává s Mobiusem a opět platí, že chemie mezi Hiddlestonem a Wilsonem prostě nemohla být lepší.   Dojde i na celkem silné emotivní momenty a pak dojde na onen závěr, který mění pravidla hry. A to nejen posledních 5 minut této epizody, ale především i po-titulková scéna, které celé to šílenství okolo multivesmíru posouvá ještě o level dál. A ukazuje, že by se v Doctor Strange in the Multiverse of Madness skutečně mohli dít věci.   Nadále si seriál udržuje solidní vizuál, skvělý soundtrack Natalie Holt a nadále působivou výpravu. CGI je nadále na velmi vysoké úrovni a Loki vypadá skutečně velkolepě a draze.   Jestli třetí epizoda nebyla epizodou výplňovou, čtvrtá epizoda už jí není určitě. Společně s první epizodou jde totiž dost možná prozatím o epizodu nejdůležitější, které nakopává druhou polovinu seriálu. A už ten závěr slibuje, že to bude opravdu divoké...... ()

William_

Po tom mr*níku co byl v minulé epizodě se konečně seriál vzchopil a přinesl nám opět kvalitní díl. Nemůžu si pomoct, ale ta chemie mezi Lokim a Morbiem je skvělá a vždy zvyšuje kvalitu dílu nahoru. ()

Martrix

Hahaha! Co se týče událostí, tak tato epizoda vysoce převyšuje celé všechny dosavadní marvelovské série. A tím myslím že tato jedna vydá za obsah celých seriálů. Škoda jen poslední nízkotučné bitky. To bylo trochu těžkopádné. Ale jinak je úžasné jak se toho tvůrci nebáli a vcelku suše ...tadadam spoiler nebude. Samozřejmě se pracuje s časem, teoreticky se dá vše vyresetovat, ale pořád to bylo nečekané a funkční. Neumím si představit, že by teď někdo nebyl zvědavý na následující dvě epizody. PS: po dopsání komentu jsem zjistil, že je tam potitulková scéna...kraťoučká, ale výstižná. ()

Remivsremi

Konečně epizoda, která dokázala vyvolat nějaké emoce, přinesla nečekané situace a trošku překvapila a navnadila. Byl bych ale mnohem raději, kdyby se místo časových hrátek řešilo multiverzum. Právě ta různorodá škála Lokiho je prozatím to nejzajímavější na celém seriálu. Nepotřebuju přidávat další verze hrátek s časem. Ano, seriál spojuje obě možnosti, ale stačily by mi jen alternativní reality. ()

oveckaoa

Minulý díl jsem chválil, že omezil kecy nyní jsme zase tam kde předtím skoro samé kecy. Nicméně jsou 4 důvody Sif, Mobius, Strážci Času a konec jinak tam není co pochválit. P.s. potitulková scéna co to do háje  je? 40 procent ()

SamVimes

Po epizodě soustředěné na Lokiho a Sylvii a odehrávající se v terénu, se tentokrát přesouváme zpátky do útrob centrály TVA a na scénu se vrací Wilsonův agent Mobius a jeho šéfová Ravonna Renslayer. Parťáctví mezi Lokim a Mobiem skončilo ještě rychleji než začalo, a tak je Asgarďan provizorně uvržen do malé časové smyčky, kde jej hostující Jamie Alexander jako lady Sif trestá za ustřižené vlasy. Mimochodem, další hezká připomínka kořenů ve skandinávských mýtech. Mobius má mezitím čas přemýšlet o tom, co mu Loki řekl a kdo všechno mu lže. Celá epizoda nabízí hned několik (nejméně pět) emocionálně silných momentů. Jednou je Loki přinucen zahodit nonšalantní poker face a vyložit karty na stůl, podruhé už ani neskrývá své upřímné rozrušení, jindy pak Wunmi Mosaku dodává nečekanou lidskost své dříve nepříliš sympatické postavě Hunter B-15. Je přiléhavé, že v seriálu o bohu falše většina těchto momentů tak či onak vychází ze lži, nic jim to však neubírá na působivosti, pokud té lži postavy věří. ()

Sany33

Príbeh: Lokiho love story so svojim vlastným ja naruší nexus a prinúti aj agenta Morbiusa pochybovať o TVA. Odhalenie pánov času je na spadnutie a na pozadí sa odohráva niečo tajomné. Prevedenie:  Konečne sa zauzľovaný príbeh začína rozuzľovať a to štýlom, že to mňa ako diváka neskutočne baví a so záujmom sledujem čo sa stane ďalej. Lokiho ženskú predstaviteľku snáď ani nejde si nezamilovať. 90% ()

Milano33

Komentár obsahuje spoilery! Tak toto bola riadna sila, tempo sa drasticky zvýšilo a dianie v TVA nadobudlo nové, obludné rozmery. Owen Wilson mi v minulej epizóde celkom chýbal, našťastie je späť a zase sa báječne vsadilo na už overenú taktiku, ktorou je záživná interakcia medzi ním a Tomom Hiddlestonom. Znovu sme sa navrátili k ich povestným posedeniam, ktoré zakaždým zabavia a o niečo viacej psychologicky prekreslia obe postavy. Loki si priznal svoju náklonnosť k Sylvie, zatiaľ čo Loki zasial v Mobiusovi pochybnosti. Konečne Mobius prezrel, stal sa plnohodnotným Lokiho priateľom, avšak malo to svoju cenu. Mobiusová údajná smrť ma zasiahla, vtedy mi bolo ešte ľúto, že takto skoro nás opúšťa Owen, i keď sa tak asi nakoniec nestane. Aj Loki spolu so Silvie sú vážne roztomilý a sladký. ()

Loki_Six

"It's the apocalypse. Two Variants of the same being. Especially you, forming this kind of sick, twisted romantic relationship. That's pure chaos. That could break reality. It's breaking my reality right now. What an incredible seismic narcissist. You fell for yourself." ()

kenkaku

Asi koukám na jiný seriál než ostatní, protože nejlepší epizoda série se tu hromadně pomlouvá a tohle vyzdvihuje. Epizoda je přinejmenším průměrná, jen o něco méně užvaněná. Příjemné je propojení s Thorem (myšleno filmem). Jinak je děj dost na vodě. Jakmile došlo na “mazání” klíčových postav, bylo jasné, že něco smrdí. Pozn.: jak to že zaměstnanci TVA (varianti) nestárnou a hledaní (také varianti) ano? ()

Elerrina

Nejlepší epizoda celé série a zároveň její předčasný emocionální vrchol, vlastně několik emociálních vrcholů za sebou. Loki to tentokrát schytává ze všech stran a navíc ještě zjistil, že má taky srdce. Většina postav dělá důležitá rozhodnutí a dočkáme se tak zásadních odhalení ohledně agentury. A konečně je tu finální bitka, která má smysl a grády. ()

Mitin

Tenhle seriál je joke. Storka je úplně debilní, námět špatný není, ale provedení je otřesný. Nic nedává smysl, odečtěte z rovnice dobré herce a Marvel a vznikl by 60-70% seriál. Při 4. díle už ztrácím veškerou naději, tvůrci by mám museli při finálních dvou dílech doslova utrhnout prdel. ()