Loki zisťuje, aké má stíhaná Variantka plány s Úradom Časových Variácií (TVA). Loki má však vlastné plány, ktoré navždy zmenia osudy oboch. (Disney+)

thekalli

Loki se možná zamiloval do sama sebe, ale dává to vlastně smysl, koho jiného by Loki mohl milovat kromě sebe. Občas mi tam přijde odfláknuté pozadí, ale když dorazí do města, tak jsem si Akira a Cyberpunk 2077 feelin' dost užil. Ale až moc se tam mluví. Jasně, většina lidí chtěla boha lsti z prvních Avengerů, ale Loki má na kahánku, ví, že až skončí, tak ho odstraní a zároveň, lidé co se ohánějí těmito argumenty, asi zapomněli, že Loki v prvním díle viděl, co všechno se mu stane a to by i boha mohlo jaksi obměkčit a taky nezapomínejme, že je to bůh lsti a falše, tudíž některé ty emoce mohou být fake a pouze hraje hru, kdoví. ()

DavKom

Zatím celkem nuda. Na to, jaký má seriál potenciál, se drží dost zkrátka. Předpokládám vyústění v nějaké grandiózní finále a mindfuck cliffhanger, i tak je ale škoda, že zatím jsou díly povětšinou o ničem a děj plytký. ()

Vaelor

Tomík je charakterový herec, což se v tomto díle naplno ukázalo, protože ta akce tady hodně trpěla. Respektive, ona hodně trpěla obecně, protože v celém štábu asi není nikdo, kdo by se toho pořádně ujal. Navíc, z Lokiho se tady pomalu stává klasickej marvelovskej hrdina, a to není důvod, proč získal takovou oblibu. ()

Dody345

Tak docela zklamání. Ženská verze Lokiho je hrozná... nemá žádné charisma a pózu drsňačky, která zmlátí kohokoliv (ať jich je kolik chcete) ji moc nevěříte. Všeobecně jsou v tomto seriálu jen 2 sympatické a charismatické postavy a těmi jsou Loki a Mobius. Zbytek postav je pouze křoví a ve většině případů navíc docela nesympatické. A taky mě docela štve chování Lokiho, vždyť tady je po událostech v Avengers, takže by měl být větší hajzl a jinak se chovat, ale v tomto díle z něj udělali pouze hloupě zábavného idiota a to mě docela štve. Protože ta jeho původní verze by nenechala, aby se vůči němu ženská Loki takto chovala. Naopak pořádně by s ní v*jebal. ()

Tom10000

3.díl. Loki se seznamuje s Variantou, která plánuje zničit celou TVA, a tím se dostat z podivného světa, kde žije již mnoho set let. Aby se s ní spřátelil, a tím si zachránil holou kůži, musí Loki najít způsob, jak se zbavit svého vlastního narcismu, jenž mu náhle velmi překáží, a taktéž trochu ustoupit. Sylvia, jak sama sebe na první pohled mladá blondýna nazývá, (herečce Sophii je 39 let) nevěří nikdy nikomu, a též jde svojí vlastní cestou. Nepřeje si s sebou přibrat další zátěž. To našemu černovlasému Bohovi falše imponuje, ale i dost vadí. Teprve ve chvíli, kdy oběma hrozí jistá smrt, k sobě najdou cestu. A, ač zázrakem, se do sebe zamilují. Tedy, alespoň on do ní, když na ně padá Měsíc a do jejich jasného skonu zbývá pár vteřin (o tom ale až další díl). 80 procent, o trochu lepší díl než minulý, ale stále slabší. ()