Loki zisťuje, aké má stíhaná Variantka plány s Úradom Časových Variácií (TVA). Loki má však vlastné plány, ktoré navždy zmenia osudy oboch. (Disney+)

kenkaku

Vizuálně fenomenální, relativně málo užvaněná a přitom zároveň poměrně vycpávková epizoda. Poskytuje obsahově “pouze” pohled z druhé strany, zbytek je jen o vizuálu. Přesto ji beru jako to nejlepší co seriál zatím nabídnul. Btw. Celkem jsem nepochopil jak odchylka může mít vzpomínky na dětství (jak může Lokiho odchylka vzniknout už jako dítě !?). Děsnej bordel. ()

Milano33

Tom Hiddleston a Sophia Di Martino majú medzi sebou neskutočne iskrivú chémiu. Ženská verzia Lokiho, Sylvie, si ma naplno získala a s Tomovim Lokim si ihneď padla do oka. Síce tie uštipačné hádky a urážky stáli rozhodne za to a hltal som ich jedna radosť. Keď však konečne došlo na tie zmysluplnejšie a emotívnejšie konverzácie, kedy sme obom variantam nazreli viac do hĺbky, tak vtedy už som bol naprosto odvarený. Tá ich dynamika a prezieravosť, tie paralely medzi nimi dvoma, a napriek tým všelijakým rozdielom sa napokon prepracovať k tomu, čo ich spojuje, ma proste uhranulo. Loki a Lydia tvoria parádny, kontrastný a zároveň identický celok, z ktorého ťaží celá epizóda. A zase vizuálna krása spočívala predovšetkým v očarujúcej ukážke klamov, čar a ilúzii, ktorú nám obe Lokiho verzie nadelili. ()

Elerrina

Konečně jsme opustili nudné kancelářské prostory agentury, změna prostředí byla už víc než vítaná. Škorpení mezi Lokim a Sylvií ve vizuálně atraktivním sci-fi světě apokalypsy jakéhosi planetárního měsíce je fajn, ovšem náhlý přechod od vzájemného boje ke spolupráci působí trochu vynuceně. Nicméně je to v situaci co se má pokazit, to se také pokazí, takže oukej. ()

Sunny.69

První díl byl supr jízda. Druhý díl už tolik ne, ale byl zábava. Třetí díl už nebyl ani zábava, ale průměr. Doufám, že další díly to opět vytáhnout k něčemu zajímavýmu, ne jen nic neříkající hádce a střílečce na random planetě. ()

Martinius

vsetko je v podstate ok az na jednu drobnost. chemia medzi loki 1 a loki 2 neexistuje. ani nemoze, aj keby sa dialo cokolvek a napatie by trhalo zily. dejova zapletka s vlastnym alter egom je cosi ako masturbacia pred zrkadlom, ked sa po vyvrcholeni spytate sameho seba, ci ste boli dobri. ()

MiniMinion

Epizoda opět pomalejší, respektive hodně mluvení a relativně málo akce. Což, jak říkám vždy, nemusí být na škodu, ovšem vzhledem k tomu, že jsme již v polovině série, by to přeci jen nějakou tu akci chtělo. Ovšem tedy když ta akce přijde, tak stojí za to. Ať už je to Loki vs Loki (Sylvie) či roztržka ve vlaku, choreografie je přehledná, poutavá a zábavná. No a závěrečný dlouhý záběr ve futuristickém městě zachváceném apokalypsou? Přesně podle mého gusta, díl si mě tím nakonec získal. Loki a Sylvie mají výbornou chemii, líbí se mi, jak se navzájem doplňují ale zároveň si nemůžou úplně věřit, protože moc dobře znají sami sebe, a například že se také zřejmě nedokážou porazit v souboji. Chybí mi Lokiho hašteření s Mobiem, to rovnou přiznám, ale Sylvie je rozhodně také velice zajímavá a zábavná postava. Opět se dozvídáme spoustu informací jak o Lokim, tak o TVA, potvrzuje se jedna fanouškovská teorie, a začínáme o důvěryhodnosti TVA více a více pochybovat. To je ovšem všechno, děj se nějak závratně neposunul, jsme tam, kde jsme byli na konci minulé epizody. Za to prostě jdou nějaké ty body dolu. Ovšem jdou zase hned nahoru d9ky nádhern7m opravdu nádherným vizuálům. Krásné VFX, práce s kamerou skvělá, každý druhý záběr by klidně mohl být plakát. Místy jsem si připadal, jako bych se díval na Capaldiho Doctora Who s desetinásobným rozpočtem. No a jak jsem říkal, finální dlouhý záběr byla třešnička na dortu. Bohužel ale jako celek byl díl o něco slabší, a kdybych si odmyslel všechny technické věci okolo a soustředil se na příběh jako takový, viděl bych to na takových 7/10 ()

warrenur

Jednoznacne zatial najslabsi diel. Dotahovacky s "filozofujucim" Lokim a "devenkou" mi prisli ako past na oko (neuveritelne :) ). Polhviezdie navrch za vyborny stary song Dark Moon od Bonnie Guitar v zavere. Potesil i Ladytron s chytlavou zalezitostou. ()

bezvim

Oproti dvěma předchozím dílům byly v tomto ty dialogy a práce s postavami opravdu příšerné. Moc moc doufám, že je na vině Bisha K. Ali. Na IMDB je toto jméno podepsané jen pod tímto dílem. Snad se ty další vrátí kvalitativně zpět a bude zábavné hlavní postavy poslouchat. Absence postavy Wilsona hodně zamrzela. ()

Bozvav

Opatrné oťukávání našich hrdinů jim sice k útěku z planety odsouzené k zániku moc nepomohlo, děj spíše plynul, než že by nabíral na gradaci, ale koukalo se na to docela v pohodě. ()

SidneyP

Mě to prostě nějak nebaví. Jo, v tomhle díle je víc akce, ale když si to vemu jako celek, za ty tři epizody jsme se téměř nikam nepohnuli. Ani mi to nepřijde už moc zajímavé. Krom toho asi úplně nemám rád, jak z Lokiho během pár dní, kdy se dostal z New Yorku do TVA, udělali komickou postavu. V Avengers měl své momenty akce-vtip, bylo to nenucené, tady z něj dělají ale úplně tu samou karikaturu jako u Thora, kdy se od vypracovaného a docela i chápajícího a ne tak úplně dementního Boha (Thor 1) stala během pár filmů vtipná postavička, u které to místy zachází až na hranici trapnosti (IW, Ragnarok). Je to dobrá výplň volného času, to jo, ale zatím mi to žádný extra prožitek nedává. ()

gumbo

Takový vsuvkový díl, který nám měl trochu víc přiblížit novou postavu. Nevím jestli se to úplně povedlo. Upřímně se těším až se v přístím díle ukáže, kdo tu více koho vodil za nos a komu se to nakonec více povedlo. Protože když tu Loki x2 rozhodně nečekám, že všechno co jsme viděli a slyšeli byla pravda. :) Jinak to čím dál více začíná připomínat Doctora Who. 75% ()

Azurovydrak

Loki dál tápe v průměrnosti a mě už dochází trpělivost. Scenáristé zřejmě dále nevědí, jak postavu uchopit, tak nechávají Hiddlestona šaškovat a doufají, že jeho oblíbenost samotná utáhne seriál. To je ale zoufale málo. Začíná mi vážně chybět ten vychytralý, zrádný a charismatický bůh falše, kterého jsme si zvykli vídat ve filmech, jelikož seriálová verze užvaněného neschopného pitomce je ostuda Marvelu. Mírné zlepšení co se týče narativu a skvělá postava Sylvie zachraňují slabé 3* ()

tomik99

Chápu, že se Loki musel seznámit se svou druhou verzí. Museli jsme si získat sympatie obou, ale nějak mi přijde, že toto celé divadlo na planetě byla jen "nucená" odbočka, která stejně nikam nepovede... ()

NiaWolf

Třetí epizoda patří přesně do té kategorie dílů, který když neuvidíte, tak se vůbec nic nestane, vlastně je dokonce lepšího ho nevidět, protože po zhlédnutí člověk nestačí kroutit hlavou. Vážně si nemyslím, že šestidílný seriál potřebuje takovýto vycpákový díl, kde se jen vedou plytké řeči a nikam seriál neposouvá. Dobře nebudu dílu křivdit, prvních 10 minut ještě dávaly naději, ale pak už jen dlouhý ZÍÍÍV. Sophia Di Martino spadá do kategorie hereček, co všechny emoce hraje jediným výrazem ve tváři a překvapivě i Hiddleston tady kolem ni poskakuje jak otravný trpaslík a vzájemně vedou mizerné dialogy. Zcela tu chybí ta správná chemie jako mezi Lokim a Mobiusem. Efekty a bojové scény jsou nepřehledné a prostě hloupé. Hudba šla také dolů oproti předchozím dvěma dílům. Marně hledám nějaká pozitiva. Snad jen, že nějaké dvanáctileté divačky budou mít divoké sny, protože se přece odhalila Lokiho sexualita! Přesně kvůli tomu se na tenhle seriál lidi dívají! Bože.. ()