Závěrečným osmým dílem se s oblíbeným seriálem rozloučíme. Dnes naposledy můžete sledovat milé příbuzné: maminku Dany Medřické, tatínka Zdeňka Řehoře, babičku Marie Rosůlkové, Pavlu Jany Štěpánkové, Petra Eduarda Cupáka, Káču Daniely Kolářové, Zdeňka Jaromíra Hanzlíka, tetičku Jiřiny Šejbalové, účetního Koníčka Oldřicha Nového a „dvojčata" Hybšova. Ani v posledním díle nebude nouze o překvapení. Káča oznámí všem radostnou novinu, že čeká dítě, tetička se bude vdávat za účetního Koníčka a všichni si uspořádají v létě Vánoce... (Česká televize)

pytlik...

Permanentně unavený element Cupák ožil jen při dvou příležitostech: když si prohlížel časopis s nahotinkami a když oznamoval, že poletí na Kubu a půl roku tak rodinu neuvidí. Se třemi kluky se mu ani nedivím. ()

Nataniel73

Záverečná a zároveň najlepšia časť celého hláškami nabitého seriálu so skvelým hereckým obsadením. Rozhovor Koníčka s pani Otilkou o známkach, Vianoce v lete, do toho svadba. No skrátka rodinka pri ktorej sa nikdy nebudete nudiť ani minútu. Len jednej veci mi je ľúto. Keď si spomeniem koľko primitívnych a omnoho menej komických seriálov má x milion častí, tak tých 8 dielov je v prípade normálnej rodinky trestuhodne málo. O to väčšiu porciu humoru však divák dostane..."Teď v líbankách? My to všecko stihnem. Slyšíš Pavlo? Oni to stihnou."...."Nech to bejt nebo s tím někoho zabiješ. To je nápad! Vražda deštníkem."..."Co je? Snad ne krokodílek." ()

• Jedná se o jedinou epizodu, ve které se neobjeví v první scéně babička (Marie Rosůlková), jak vychází ze svého pokoje a jde po schodech do obýváku. Místo ní je zde tatínek Oldřich (Zdeněk Řehoř). (SONY_)