Jo Koy: Po hlavě

Réžia:

Shannon Hartman

Účinkujú:

Jo Koy

Komik Jo Koy diváky na Havaji baví svým upřímným pohledem na svět, mimo jiné osobitým pojetím kulturních zvláštností a otcovství bez servítků. (Netflix)

Necrotongue

Chelsea Handler zmínila Jo Koye ve svém speciálu tolikrát, až mě přesvědčila o tom, že by bylo vhodné, abych se s ním seznámil. Aloha! Jeho havajské vystoupení mě pobavilo tak mocně, až jsem mu přiklepl plný futrál pěticípých i přesto, že mi často opakované věty lezly mírně na nervy. Ve výsledku se to ale zase tolik neprojevilo, protože si mě Jo Koy získal svým rýpáním do záležitostí, do nichž se už dnes příliš nerýpe (radši). Takže jo, byla to sranda a určitě časem zkouknu i další dva jeho speciály, které jsem na Netflixu našel. / Poučení: Malcolm byl geniální rekvizitou. 5*- ()

ScarPoul

Nie také dobré ako Live from Seattle ale stále fajn. Záleží samozrejme na tom, či vám je takýto humor blízky. Stále je to založené na tej úprimnosti a fajn postrehoch a v zásade sa mi páči, že je Jo Koy ako neriadená strela a stále melie a melie a melie. Len ešte stále koketuje s tými PC hranicami. Občas ich prekročí a ja sa usmejem viac. Ale inak taká stand upová jednohubka. ()

OG_Swifty

Jo Koy je docela neznamy jmeno, ale pritelkyne o nem slysela, protoze je polovicni filipinec.. tak jsme se museli podivat na tenhle special z Havaje a uslo to, ale na Chappella to nemelo. David Chappelle je veteran se svym politickym nazorem, ktery prostrednictvim svych stand up komedii siri, zatimco Jo Koy dela jenom humory ze stereotypu, rodicovstvi a takovych tech vdecnych temat. Pritelkyne se fakt hodne smala, ja se jen usmival, i kdyz parkrat jsem se zasmal i ja. ()

M.i.k.e

ze všech tří speciálů, které sem viděl jasně nejlepší a nejzábavnější. Některé fóry sice zbytečně protahuje a u některých odbourá sám sebe ještě než vůbec něco řekne, ale zvládá to vynahradit jinde a část o asiatech, pubertálním synovi, nebo některých stereotypech jsou hodně dobré...70% ()