Mikeovo nové auto

• USA Mike's New Car
všetky plagáty
Animovaný / Krátkometrážny / Komédia / Rodinný
USA, 2002, 4 min

Mike zjistí, že být jedním z nejlepších „sběračů smíchu" pro společnost Příšerky s.r.o. přináší řadu výhod - zlaťáčky se jen sypou a on si konečně může dovolit koupit nové auto nacpané jen tou nejmodernější technikou. A komu jinému by se měl pochlubit, než nejlepšímu příteli Sulleymu? Pozve Sulleyho, že ho sveze do práce, jenže Mike své auto ještě úplně ovládat neumí. (HBO Europe)

tron

Znova si tým proti sebe postavím zopár miliónov obyvateľov Slovenska, ale hoci si Pixar vážim a mám rád, už z princípu, MONSTERS A.S. ma nebavili až tak, ako som čakal. Preto ma nijako zvlášť nevzal ani štvorminútový počin s hrdinami fantastického sveta príšeriek všetkého druhu (vrátane dabingu Johna Goodmana a Billyho Crystala): http://www.youtube.com/watch?v=GZgChX8lDnA ()

Němi

Možná první pokus Pixaru v krátkometrážním filmu dále rozvíjet postavy z filmu celovečerního dopadl docela průměrně. Nad šeď ostatních podobných filmů od kohokoliv jiného než od mistrů z Pixaru ho povyšuje jen klasicky krásná animace. Nezapomenutelného gagu nebo nápadu se nedočkáte a víc než bonusový film to připomíná vystřiženou scénu z hlavního snímku. Vcelku nuda... ()

ad-k

Jsou to vtipálci, tihle dva... to vám povím. Mikea i Sullyho mám rád, stvořit tak sympatické postavičky se rozhodně nepodaří každým dnem a tahle kratičká hříčka, i přes důležitou věc, že nepřináší žádné ohromení, je rozhodně vtipná a zabaví (počáteční nastavování polohy sedadla a u toho přítomné výrazy... nemají chybu). Navrch tradičně propracovaná pixarovská animace a já tak vlastně jediné, co mohu vytýkat, je délka. Klidně bych zvládnu celovečerák. ;) 70% ()

Marrty3

Tuhle dvojici zná snad každý. A nejen ten kdo sleduje animáky. Mike a Sully dokážou vždy pobavit, tenhle kraťas je toho důkazem. Necelé 4 minuty šlapou jak hodinky. A to k tomu stačí pouhopouhá jedna scénka s autem. Celkem mě to pobavilo, ale něco málo chybělo. Takže ty 4**** jsou tak nějak odpovídající. Už se moc těším na univerzitu. ()

kajas

"Chybí mi moje staré auto." Neskutečně vtipné v každém ohledu, originální hlasy obou kamarádů nemají chybu (utvrdily mě ale také v tom, že český dabing celovečerních "Příšerek" je z hlediska volby dabérů velmi povedený), při nastavování sedačky jsem se svíjela v křečích smíchu. Takhle kdyby dopadla každá komedie :). ()