Čtyřdílná minisérie zaměřená na život pracovníků dispečinku tísňového volání. Minisérie Linka si klade za cíl jediné. Ukázat, že na lince 112 pracují také jen lidé, kteří kromě dalších schopností musí umět přesně rozdělit pracovní a soukromý život. Právě na ně totiž spoléhají volající, kteří potřebují pomoci zachránit život, uhasit požár a vyřešit další stovky složitých situací. Denně, každou hodinu, každou minutu. (TV Prima)

vlasacek007

Upřímmě, čekal jsem naprostou katastrofu po tom, co jsem shlédl Linku 112, která byla ze stejné dílny. A zvlášť z důvodu, že jsem očekával, že půjde o podobný nesmysl, tak jsem byl mile překvapen. Seriál má poměrně dobrou myšlenku, která poukazuje na to, že i členové IZS mají svůj reálný život a občas může být opravdu složité zabránit tomu, aby zasáhl i do pracovního života. Celkově má seriál o dost blíže realitě, zvlášť právě při porovnání se zmiňovanou Linkou 112. Herecké obsazení se Primě také velmi povedlo. Musím říct, že mě až mrzí, že jsou pouze 4 díly. Za mě velmi slušných 70 %, ()

krysarr

Kameraman, co neudrzi v pazoure kameru (nadsazka na to skubani obrazu) a dokaze tim srazit uz tak relativne slaby serial, by mozna mel zkusit neco jineho. Mozna zvukare? ;) ()