Policistka Zuzana Radová není nadšená ze svého nového kolegy Filipa Mrkvičky, který porušuje pravidla call centra tísňové linky. Navzdory tomu, že Filip v praxi prokáže své schopnosti krizového interventa u velmi ošemetného případu bývalého policisty ohrožujícího vlastní rodinu, vypadá to, že ho jeho nadřízená jen tak na milost nevezme. (TV Prima)

vlcekmirek odpad!

Co by se dalo čekat od seriálu z pera těchto scénáristek? Když se podíváte, na čem se podílely, není divu, že ze sebe plodí jednu perlu za druhou. Ulice, ordinace, svatby, obchoďák... Jedna sr__ka vedle druhé, tak nemůžete čekat, že najednou začnou z rukávu sypat scénáře, které by měly hlavu a patu. Jedinou výhodu tyto dámy mají. Když ne ony kompletně, tak alespoň jejich mozky, mají-li nějaké, se dožijí vysokého věku. Protože: ,,Kde nic není, ani smrt nebere!!!" ()

curil

Premiéru jsem neviděl a teď nahrávám. Nekoukám na příkré recenze, podle mě jako výplňovka na odpoledne stačí, v prime timu už je to horší. Pořád ale lepší než Ulice, Ordinace a další blbiny pro ženy a dívky. Pobavil Jiří Klem jako vysloužilý praporčík, ten se svejma řečičkama by se hodil i do Zemana. ()

borohub

No když to porovnám s ostatními skvosty, co prima tuhle sezónu představila (Krejzovi, Tátové na tahu, Poklad z půdy, Linka 112, Černé vdovy, Ano šéfová!, Parta z penzionu atd..) tak tenhle seriál ani tak špatnej není. Prvních 20 minut bylo naprosto příšerných, pak se to jakž takž ustálilo a šlo se na to nějak dívat. Vůbec mi neseděl střih a celková překombinovanost děje a postav, ale na to si možná i zvyknu. Určitě tomu ještě dám šanci a upřímně budu asi radši, když Prima na podzim nasadí tohle, než sračku ve stylu Ano šéfová, či poklad z půdy. 35% ()

Filmyx

uff, první scéna je teda dost brutální, skoro mě odradila, jak kdyby to natáčeli žáci třetí třídy. Ne že by případné nedokoukani bylo k politování, mix amatérské akce, stupidních vztahových problémů, překvapivě nedobrý Brzobohatý i Chýlková. Celkový dojem: nudné romance sem tam narušené něčím, co zřejmě mělo být napínavé. Pro milovníky ordinace a ulice ale doporučuji. ()

kolemjdouc odpad!

buď jsem se abnormálně těšila že konečně uvidím zas jiné tváře a proto je moje zklamání tak velké anebo se to opravdu nepovedlo.Tak slabé herecké výkony od herců s tak velkými zkušenostmi to jsem opravdu překvapená.nemile!těšila jsem se hlavně na Ondřeje ale tady to nebyl vůbec on .V reálu je to normální sympaťák ale tady působil jak dřevo.Páni režiséři nebyli na place a herci si dělali co chtěli???? ()

• První epizodu seriálu vidělo při televizní premiéře 17. 6. 2019 1,1 milionu diváků starších 15 let. Šlo o nejlepší výsledek večera po 20:00. (SONY_)