Zuzana zjistí, že detští účastníci vážné nehody jsou její dva synové, ale I díky podpoře svých kolegů složitou rodinnou situaci nakonec zvládne. Filipovi dochází ve vztahu s vdanou Jolanou trpělivost, tak trochu schválně navrhne ubytování v domě svého otce zoufalé Karin. Záchranáři se musí potýkat s komplikovaným případem tlouštíka uvězněného mansardě, Theo si vyčítá pochybení. (TV Prima)

bubun odpad!

"Nenávidim tě."  - "Promiň. Miluju tě."  - A podobných brilantních dialogů je tu dostatek. K vyvolání zvracení po požití dokonalý nástroj. ()

Cesty timem

Někdy si připadám jako Robert Redford (ne, ne vizuálně :-)) ve filmu Tři dny Kondora, kdy četl každý škvár a hledal nějaké šifry a úniky informací ze CIA atd. Stejně já někdy skouknu kdejaký škvár a čekám co tam bude, zda mne nezaujme a to ikdyž v to vůbec nedoufám a hledám nějaké zajímavosti... Tak tady se tam sjeli na jednu adresu postupně všechny záchrané složky (pak ještě kvůli zapnuté troubě s kuřetem... Bože!) jako do Růžové 15 všichni řemeslníci ve filmu Lucie postrach ulice. Tak to je to, co jsem objevil jako zajímavou a jistě tajnou podobnost. Kondor :-) .... Jinak bída, utrpení... a další díl asi raději předám ke zkoumání kolegům :-) ()

vlcekmirek odpad!

Záchranáři a Poldové v akci mixnuté v jednom? A už si to nechraje na ,,rekonstrukce" ale na ,,umění"? Herecké výkony u obého jsou na srovnatelné úrovni a známé tváře slavných (jakože)herců tomu nijak nepomůžou. (Omlouvám se paní Chýlkové, ta o herectví ví mnohé, ale tím spíš mě zaráží, že se k něčemu takovému propůjčila. Asi manko v rodinném rozpočtu...) Scénáře jsou ploché a zcela bez života, takže ani skvělí herci by s tím nebyli schopni nic udělat. V podstatě zbytečný pořad, vyhozené peníze. ()