Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Homer už nemůže vystát vysoké ceny za lístky do kina na hollywoodské trháky, a tak začne na dvoře provozovat pirátské kino. Na stopu se mu ale dostane FBI... (TV Prima)

Recenzie (8)

ModryPlamen 

všetky recenzie používateľa (k tomuto seriálu)

[spoilery] Moji milí, trestnú činnost robí ten, čo nahráva film na pirátsku stránku! Nie ten, čo sťahuje film. Keď FBI zistí že Homer sťahuje filmy, vtrhnú do jeho domu akoby to bol terorista. Vo Švédsku naozaj nie je legálne nahrávanie filmov na pirátske stránky a dodržuje sa tam autorský zákon. Čo ma dorazilo boli úvodné titulky k siedmej epizóde SW. "Kvôli časopriestorovej trhline sa epizódy 1-3 nikdy neodohrali." A všetci začnú oslavovať, Mel dokonca vykrikne: "Mé dětstvi již není zničeno". Človeka, ktorý považuje prequel za kvalitné sci-fi (trojku považujem za vrchol ságy) takéto veci urazia. Hlavne, keď si spomeniem, aká "úžasná" bola epizóda 7. ()

Reklama

Anderton 

všetky recenzie používateľa (k tomuto seriálu)

Tvorcovia sa navážajú do jedného z najrozšírenejších trendov súčasnosti, a to sťahovania filmov z internetu. Plynule prechádzajú k satire Hollywoodu a nitka neostane suchá ani na FBI, kde je tou najdôležitejšou činnosťou samozrejme odhaľovanie pirátov, kdeže masové vraždy a podobne. No a kde inde to môže končiť, ak nie na súde a sfilmovaním Homerových zážitkov z premietania na záhrade ála Pelíšky. Jedna z najlepších epizód poslednej doby, poteší, že si z Hollywoodu a nakoniec aj samých seba došlo robiť prdel viacero významných osobností. ()

Galéria (11)

Zaujímavosti (4)

  • Epizoda obsahuje potitulkovou scénu. (Duoscop)

Reklama

Reklama