Do Springfieldu téměř přestali jezdit turisti. Starosta dá proto prostor všem nápadům, které by turisty přilákaly zase zpět. Homer vymyslí plán, že ve Springfieldu bude oddán kdokoliv s čímkoliv... (Česká televize)

Anderton

Springfield zase v nejakej ankete získal nelichotivý titul ako naj mesto v USA, samozrejme z opačného konca. Ako von zo šlamastiky? No nahrnieme sem gayov, oni sa u nás zosobášia a my tak z nich vytlčieme nejaké peniaze. Hoemr opäť preukazuje, že občas má podnikateľského ducha a dokáže aj niečo zarobiť. Vec sa ale dostane do osobnejšej roviny, keď bude musieť oddať svoju švagrinú s jej milenkou. Na konci nás ale čaká jedno prekvapenie ako vystrihnuté z istého slávneho artového snímku a potom a aj z nemenej slávnej paródie s podobnou scénou. ()

MM_Ramone

Desiata epizóda zo šestnástej série amerického, animovaného, televízneho seriálu "The Simpsons" sa volá "There´s Something About Marrying" (Svatby podľa Homera). Marge Simpsonová zarputilo obhajuje práva homosexuálov, jej sestra Patty Bouvierová sa hrdo prizná ku tomu, že je lesba a Homer Simpson si urobí internetový kňažský rýchlokurz, aby mohol sobášiť gayov. Agresívna lobby LGBTI pretlačila svoju chorú, zvrátenú propagandu aj do tohto seriálu. ** ()

Loki_Six

"You've reached Fox. If you're pitching a show where gold-digging skanks get what's coming to them, press one. If you're pitching a rip-off of another network's reality show, press two. Please stay on the line. Your half-baked ideas are all we've got." ()

• Epizoda obsahuje potitulkovou scénu. (Duoscop)
  • Jedinou skutečnou celebritou na Homerově mapě slavných domů je Isabella Rossellini, která se objevila jako host v předcházející epizodě. (peeteno78)