snebka

Průměr jednotlivých dílů šestnácté série 77%. Tahle řada příliš nevybočovala z těch ostatních začínaje desátou sezónou. Byla, ale o něco slabší. Kromě dílu Springfield hledá ministar mi přišly ostatní díly takové nemastné neslané. Bohužel s nástupem druhé patnáctky sezón už se asi zlepšení nedá očekávat. **** ()

Anderton

Šestnásta sezóna sa možno rozbiehala trochu rozpačito, nakoniec to ale skvelým záťahom v záverečných epizódach dotiahla na maximum. Dokonca obsahuje niekoľko epizód z mojich vôbec najobľúbenejších, ako napríklad Kto sa bojí pokrývača alebo Futu - drama. Nesklame opäť čarodejnícky diel a ako neznalec rapu som sa skvele bavil aj na epizóde o hip hopovom koncerte "Murder for Life". ()

DJ_bart

"Víte, děti, vaše teta chce totiž vstoupit do šťastného manželství se ženou." "A neříkalas, že teta čeká na toho pravého muže?" "Narozdíl od tebe, která si vzala prvního špekouna, co šel kolem." ()

• V této epizodě se po dlouhé době krátce objeví postavy Lurleen Lumpkin (country zpěvačka, které dělal Homer manažera) a Ruth Powers (sousedka Simpsonových a Margeina kamarádka). (peeteno78)
  • V úvodu epizody zmíní Burns finského běžce Paavo Nurmiho, devítinásobného olympijského vítěze. (Duoscop)
  • Když Homer Simpson nakreslí sám sebe, tak jeho vlasy a ucho vypadají jako písmena „M“ a „G“ (iniciály tvůrce seriálu Matta Groeninga). Obrázek odkazuje na původně zamýšlenou podobu postavy Homera, kterou tvůrci nakonec zavrhli, protože by působila na diváky příliš rušivě. (TheBoxer)