Bohabojný Ned Flanders a bezbožný Homer Simpson se připletou do války dvou mafiánských gangů. Z úcty k zesnulým je celá historka smyšlená. Zbytek je odvyprávěn tak nestoudně, jak je to jen možné... (TV Prima)

Marcos22

Jeden z nejstylovějších Simpsonovských dílů, který byl kdy natočen, velká pocta bratrům Coenům a jejich legendárnímu Fargu, s názvem odkazujícím i na jejich další snímek, Seriózní muž. Dívák dostává povedený, silně explicitní kriminální příběh, který by se mohl z fleku poměřovat s jakýmkoli Tarantinovým flákem. Úvod patří povedenému stylizovanému Netflix intru do podoby Simpflixu a snímků - The Tween´s Gambit, Suck-Suck-cession, Bee-jack Horseman, Moleman, House of Carls, Kwik-e-Blinders, Moezark, ad., odkazujících na ty nejslavnější netflixovské seriály. 👌 (03.03.2022) ()

LEATHERFAC

Co to tu melete holomci?  :-D  Je to stejně nezáživný a nevtipný jako posledních několik sérií.  Vopětkovat tuhle srágoru může snad leda člověk, kterej nikdy neviděl nic od čtvrté do devatenácté série. ()

StrixCZ

Jestli tohle má být jedna z nejlepších nových epizod Simpsonů, tak s nimi asi už fakt definitivně končím. Cca od 25. série jde kvalita nových dílů prudce dolů, ale 33. je pro mě (po prvních sedmi dílech) naprostá katastrofa. V tomhle dvojdíle se alespoň nezpívalo, tak za to nechávám jednu hvězdičku, ale jinak hodně smutné, co se se Simpsonovými stalo. Tohle už má s původním seriálem společný jen vzhled postav. Zápletky jsou stále debilnější a ztracené pod nánosem nekonečného množství popkulturních odkazů, "humor" je postavený čím dál více na samoúčelném násilí a hrubosti, a z hlavních hrdinů jsou čím dál větší karikatury sebe sama, takže už se s nimi prakticky nedá ztotožnit nebo je mít rád. Sbohem, můj kdysi oblíbený seriále. RIP ()