Každý ho pozná. Obyčajný nenápadný chlapík stredného veku zo strednej triedy. Jeho priatelia a rodina takmer neexistujú a každý vzťah, ktorý nadviaže, sa skončí katastrofou. Nemá rád ľudí, má rád len sám seba a možno aj svojho plyšového medvedíka. Večný smoliar, ktorý zažíva úplne obyčajné veci. Má však originálny a vtipný prístup k riešeniu problémov. Neustále musí bojovať s realitou života, jeho súboje sa však končia víťazoslávne, lebo je vytrvalý a vynaliezavý. Možno aj preto ho všetci milujú. To je pán Bean. (TV JOJ)

damapo

Kdo by ho neznal. Osobně mi půlka scének a vtipů nepřijde zlášť legrační, ale jako celek to vždy funguje a je zábavné. ()

CZmaggieCZ

Tento seriál, je taková legenda. Mohu ho vidět klidně stokrát a i přesto mě Rowan Atkinson pobaví. Neopakovatelných scén, které umí přesně vystihnout komičnost herce, je tu opravdu hodně. Rozhodně stojí za podívanou, myslím si, že minimálně jedna scéna vás musí pobavit. ()

chaplin

Nonverbální humor okořeněný komediálním uměním Rowana Atkinsona. Stejně jako v tomto seriálu zde není třeba mnoha slov. Jednoduše klasika! ()

dominick123

U toho se nejde nezasmát, snad mnou nejvíce milované díly jsou ty s anglickou královnou a Beanova silvestrovská párty. To ale čas letí když je zábava. Co? ()

Jinpachi

Co by se komu chtělo k něčemu takovému psát? Jedna postavička, která toho moc nenamluví a přitom dokáže svými grimasy pobavit celou rodinu. Ba co víc, dokáže pobavit rodiny po celém světě.Tak skvělé to je a své kouzlo si to nese dál. ()

stargate17

A pak se Atkinson diví, že se od něj očekávají komické role. Tohle stejně ničím nemůže překonat. Scénu z restaurace s tatarským biftekem považuju za nejlepší grotesku všech dob. Na tohle se dá dívat neustále furt dokola. Krása. Osobám se slabšími svaly ovšem hrozí pomočení :) ()

Milonak

Kultovní záležitost. Je zajímavé, že Atkinson je geniální matematik a fyzik, ale dal se na něco jiného. Naštěstí....:-)) 98% ()

YDOMAK

Atkinson je boh humoru, ktorý zabavil zatiaľ 3 generácie bez toho, aby vôbec čokoľvek povedal. A že ešte pár generácií pobaví. Mr. Bean je legenda kinematografie zapísaná zlatými písmenami a nik ju len tak neprekoná. ()

smajki

Rowan je ve své životní roli nesmrtelný, bezkonkurenční a skvělý. Jeho řeč těla a obličejové grimasy jsou nenapodobitelné a nezvládl by je ani podobný komik s gumovou držkou Jim Carrey. Je to král současné "němé" grotesky a pan Chaplin by byl jistě hrdý, že i v moderním informačním věku má tento žánr své místo. I těch krátkých 20 minut vždy zahřeje u srdce :). ()

Aichel

Tak Vám nevím, co se na tom Verbalovi nezdá. Jestli v tom nevidí určité ztotožnění, není misantrop třeba.. Ale jedna hvězda sem nepatří. Jako ročník 87 se nebojím odeslat hvězdy čtyři. :) ()

Sadova302b50

Pravda, Rowan Atkinson není jen Mr. Bean nebo Černá zmije, ale tenhle guláš gagů a neuvěřitelných nápadů je prostě výtečný. Na scénku se zubařem nebo návštěvu kostela jen tak nezapomenu. 95% ()

Brepti

Po Patovi a Matovi, kresleného seriálu ze Slovenska, přichází další takový, ale hraný kousek, úplně jako když ty dva animovaný machři, co všechno rozsekají, chce následovat, no prostě geniálně propracovaný, krásně natočený, fascinující, někdy i s mírnými záchvaty smíchu, prostě Rowan Atkinson umí a umět taky vždycky bude a u každého dílu, dám pět hvězdiček, ať už to je jakýkoliv díl, s tímto nestárnoucím Mr. Beanem, škoda jen, že už nenatočí nějaké pokračování, tohoto legendárního seriálu, třeba i filmového zpracování, s takovým hle největším smolařem v hlavní roli. ()