Každý ho pozná. Obyčajný nenápadný chlapík stredného veku zo strednej triedy. Jeho priatelia a rodina takmer neexistujú a každý vzťah, ktorý nadviaže, sa skončí katastrofou. Nemá rád ľudí, má rád len sám seba a možno aj svojho plyšového medvedíka. Večný smoliar, ktorý zažíva úplne obyčajné veci. Má však originálny a vtipný prístup k riešeniu problémov. Neustále musí bojovať s realitou života, jeho súboje sa však končia víťazoslávne, lebo je vytrvalý a vynaliezavý. Možno aj preto ho všetci milujú. To je pán Bean. (TV JOJ)

the_doctor

jako spousta dalsich, i ja jsem vyrustal pri sledovani patalii Mistra Beana. Klasika, ktera neomrzi a budeme se ji smat jeste za mnoho a mnoho let. ()

gu-staff

Ano je to roztomilé koukat se na příhody tohoto smolaře a totálního magora,ale stejně jako vše to prostě s tím množstvím epizod omrzí. To třeba taková Černá zmije je jiný kafe. 80% ()

radar76

Seriál o panu Beanovi je skvělý.Každý díl něčím zaujme a je o něčem jiném.Bean je tak trochu mimo realitu.Jeho způsoby jsou netradiční a vše co udělá je jiný.Proto je to tak originálni a uspěšný seriál. ()

Vault_13

Tolik skvělých grimas a tolik nápadů na skeče s minimem vyřčených slov, které dokážou dokonale zabavit a rozesmát, snad nikde jinde nenajdete. ()

KacHnAop

Seriál o pánu Beanovi je skvělý. Každý díl něčím zaujme a je o něčem jiném. Bean je tak trochu mimo realitu. Jeho způsoby jsou netradičný a vše co udělá je jiný. Seriál je úspěšný díky své lehkosti a originalitě, jenž jsou jednotlivé díly točeny. Scénář taktéž spočívá v jednoduchosti, ale Beanovi mimické a gestikulační projevy jsou dostačujícím prvkem, kterými oslní každého z nás. Svého žánru nejgeniálější seriál všech dob. ()

Runchair

Poťouchlý smolař, podivín, chronický škodič a zarputilý nepřítel tříkolých vozítek. Tohle individuum budete buď milovat, nebo nesnášet, ale každopádně vás bude královsky bavit. Rowan Atkinson ve své životní roli a bezkonkurenční komické one man show. Jeho polo-němé skeče s typickým Beanovským mumláním vás budou drtit svojí jednoznačnou zábavností, jednoduchostí a brilantní pointou. Není to nápor na mozkovnu, je to prostě Mr. Bean. Slušelo by se říct: „Seznamte se.“ Ale kdo by ho neznal…? ()

ZAUME

Rowan Atkinson jako Mr. Bean je prostě nenahraditelný. Nikdy mě neomrzí sledovat stále omílané díly a smát se všem těm přiblblým vtipům, gegům a ksichtům pana Beana.. Stejně jako se Daniel Radcliffe již nikdy nezbaví Harryho Pottera, tak se Rowan Atkinson nezbaví Mr. Beana.. možná je to i dobře. ()

Holusacek

Snad nejlepší komediální seriál,ale vždyt Rowan v tom seriálu dělá ze sebe takového troubu, že to snad není pravda!Bean však vždy udělá veselo=90% a 6 nejlepší seriál je vskutku zasloužen,jenže nevím,komedie výtečná,ale děj a příběh takřta nulový,dá se v součtu toto mínus však odpustit.Nemám se více k čemu vyjadřovat,přes 515 komentářů je dostačujících.Každý díl je pecka,k filmovým podobám jsem se nedostal,mít tak více času! ()