Mr. Bean

Veselé Vianoce, Mr. Bean (E07)

(epizóda)
  • Slovensko Veselé Vianoce želá Mr. Bean (viac)
Komédia / Rodinný
Veľká Británia, 1992, 25 min

Nastal čas Vánoc a nadšený pan Bean během svátků působí svůj obvyklý zmatek. Zatímco dává pojmu “nadívaný” krocan úplně nový význam, jeho přítelkyně Irma se těší na velmi speciální vánoční dárek... (Magic Box)

Xavi6

Vždy se na to rád dívám a viděl jsem to asi tisíckrát! Kdyby to šlo tak dám snad 7 hvězdiček, protože 5 opravdu nestačí. Té srandy co se za půl hodiny stihlo, to snad nikde ani snad nebylo a ani podle mě nebude. Paráda!!! ()

Wishkah

Jeden z vrcholů grotesky. Charlie Chaplin, Buster Keaton, Laurel, Hardy a vůbec všichni králové němých grotesek by museli zaplesat blahem,z toho co tu předvádí Rowan Atkinson. Podle mě se jedná o vůbec nejlepší díl Beanovských komedií. Ať už je to výběr baňky, dirigování kapely, nadívání krocana nebo intermezzo s jesličkama. Jedním slovem - DOKONALOST ()

Phillo

Úsmevná, predvianočná „komédia“ s naozaj skvelým Atkinsonom. Škoda toho amatérskeho herectva okolo neho, ktoré pôsobí ako zo skrytej kamery. Ale Bean ako postavička je naozaj cool :) ()

B_EyE

Tohle je snad naprostý vrchol všech Beanovských sketchů - gagy jsou naprosto neskutečné, bránici devastující a do paměti se vrývající. Tenhle díl bych nejraději úplně vymazal z paměti jen proto, abych jej mohl znova objevit a zkouknout aniž bych věděl, co se bude dít. ()

Dark.

Bezkonkurečně nejlepší Bean. Nevím jakou scénu vyzdvihnout jako první. Všechny byly naprosto skvělé. Snad jen, když ty děti zpívají koledu. To mě vždycky dostane ()

RedHot

Už vím, kde se inspirovali Přátelé, když si Monica na hlavu narazila krocana. --- Groteska s krásným hudebním doprovodem - zvlášť během svátků povinnost pro beanovské fanoušky. ()