Čenda s Janou to nemajú v živote jednoduché. Obaja sú nezamestnaní, Čenda má dlhy všade, kam sa pozrie, a najčastejšou návštevou u nich doma je exekútor. Toto všetko ale zmení farárom požehnaný tiket do lotérie. Rozprávková výhra 176 miliónov korún im otvára dvere do veľkého sveta neobmedzených možností, ale aj k hromade nových kamarátov, ktorí by si radi z výhry odkrojili poriadny kus. A hoci sa to niektorým podarí a vzťah dvojice sa naruší, nakoniec predsa len zistia, že najväčšou výhrou v živote je láska... (Continental film)

Thamilka

V tomto filmu nebylo snad nic vtipného. Přišlo mi to celé trapné a přeháné. Přišlo mi, že nejde ani od nasázku... Film byl ztráta času a nevím, jak na toto mohli herci kývnkout, hlavně herečka Hřebíčková, ta mívá celkem hezké filmy. ()

wollfy

Další velký špatný českého filmu. Dementní scénář nezachrání ani hezké záběry ani plejáda známých herců. Jedna hvězda jen za to, že z Hřebíčkové je fajn MILFka a když nemluví, dá se na ní koukat a za záběry na lom KOSOV, kde sem se v létě byl koupat. ()

BlackBarron odpad!

Co to sakra bylo? Snad každá postava byla totální idiot, scénář napsal nějakej kretén a režisér jel asi na drogách. Polovina vtipů trapně vyčpěla a druhá byla prostě trapná. Sledování tohoto počinu vyloženě fyzicky bolelo. ()

PORTER44

Na tohle se dívat jedině když bych někde odložil mozek,slátanina,sem tam vtipná scéna jinak trapárna ,reklama na sázení  a na to jak výhru takhle debilně nerozfofrovat,scéna když nosili prachy v kýblu a schovávali je do prosklený skříně ta se povedla. ()

CullenSkink

Petra Hřebíčková má velkou smůlu na špatné filmy a ještě větší na herecké partnery. V tomto filmu je jím dobrácký až přihlouplý Karel Zima. Dvojice bezstarostných netáhel, jejichž jedinými záchytnými body v životě jsou data exekucí a podpor, náhlým zázrakem přijde ke kulaťoučké sumě peněz. Lehce nabyl – lehce pozbyl a tak na konci této smutnohry jsou oba tragédi tam, kde byli na počátku. Jen bohatší o zkušenost, že štěstí si za peníze nekoupíš. Impotentní scénář, který by horkotěžko vydal na bakalářskou povídku by ke dvěma hvězdičkám nevytáhl ani Costa-Gavras, natož nezkušený Jiří Diarmaid Novák. Film při závěrečných titulcích přivádí diváka k otázkám: kdo vše schválil, kdo to platil a jaká další filmová apokalypsa na nás čeká příště. ()

Jazira odpad!

Tak toto je jednoznačně na Zlatou malinu ... jak film, tak výkony, Hřebíčkovu nevyjímaje. Vážně se divím, na co všechno ona kývne ()

ptady odpad!

Podobně jako v "kurva hoši" Čenda s Janou kouzelně zbohatnou, nesmyslně rozhazujou peníze a nakonec opět zbohatnou. Takový méně vtipný kamenák, který končí násilným a nudným happy endem. Nezachrání to ani Taclík s Godlou. ()