SG-1 zacvičuje nováčky. Přes všechny snažení týmu se vždy najde něco, co jim znemožní projít testem. Když to vypadá, že se nováčci můžou rozloučit s kariérou v SGC, Jack jim sdělí nové rozkazy. Základna SGC byla napadena. Jack, Sam a nováčci jsou jediní, kdo nejsou nakažení. Jackovi a nováčkům se podaří dostat do SGC a schovají se. Osud základny je v jejich rukou. (Varan)

majo25

Asi najslabšia epizóda série. Výcvik kadetov je nezaujímavý a veľakrát nelogický. Viackrát som sa musel pozrieť do plafónu, či to scenáristi mysleli vážne. Naviac, opäť s tou nesymatickou a šerednou blonckou - kadetkou Haleyovou. Záver bol síce akčný, ale bohužiaľ aj dosť nelogický. Krok vedľa. ()

Xeelee

E12S04E19 S03E09 ⤶ Poněkud překombinované. A celá ta dějová linka s kadety brzy vyprchá do ztracena. Jennifer Hailey tu vidíme podruhé a naposledy. Kevin Elliot se tu objevil prvně a uvidíme ho brzy ještě v jedné dvojepizodě, kde i přes silný příběh jeho postavy herecky moc nezazáří, a to bude vše. Carl Grogan si pak střihne jednu generickou roli ve Strážci na konci sezóny a bude po všem. Dobrým nápadem je použití in'tarů jako cvičných zbraní. ⤷ S05E15E14 ()

kwoky

Když jsem tento díl viděl minule (2020), moc mě nenadchnul a dal jsem jen tři hvězdičky. Tentokrát (2024) mě oslovil mnohem víc a bavil jsem se celou dobu. Už nevím, co mi předtím tak vadilo. Napínavý díl plný zvratů, paranoia jede na plné obrátky, všechno je jen test. Strhující díl, u kterého jsem málem zapomněl dýchat. ()

Grogan

Pěkná epizoda se sympatickým týmem kadetů. Jen docela škoda, vzhledem k tomu, že je jim věnována celá epizoda, že dva z nich se už nikdy víc v seriálu neobjevili a ti zbylí dva jen v minimu epizod. A tu finální zkoušku jsem napoprvé opravdu neprokoukl, věřil jsem, že nakonec budou kadeti nuceni čelit ostré zkoušce. ()

Mistr119

Výcvik kadetů.. :) Bylo celkem jasné, že i ostrá akce bude nahraná, ale už nebylo jasné, co všechno nahrané bude. :) Stejně jako SG-1 musí často řešit, co je realita a co jen zrcadlový vesmír nebo uvěznění v jejich vlastních hlavách...a i tehdy, co je realita? :) ()