3 herečky, 3 izby, 10 dní a 2458 sexuálnych predátorov. Experiment, ktorý naliehavým spôsobom otvára tabuizovanú tému zneužívania detí na internete. Tri dospelé herečky s detskými črtami dostávajú za úlohu, prostredníctvom falošných profilov na sociálnych sieťach predstierať, že majú dvanásť rokov. Vo verných kópiách detských izieb, postavených vo filmových ateliéroch, chatujú a skypujú s mužmi všetkých vekových kategórií, ktorí ich na internete vyhľadali a oslovili. Veľká väčšina z mužov požaduje sex prostredníctvom videohovoru, posiela fotografie svojich prirodzení, odkazy na porno, alebo sa dievčatá pokúšajú vydierať. Dokumentárny film hovorí o strhujúcej dráme troch hrdiniek alias „dvanásťročných dievčat“ od castingu až po osobné stretnutia, kedy sa s predátormi vidia tvárou v tvár pod dohľadom ochranky a šiestich skrytých kamier. Taktiky predátorov sa tak obracajú proti svojim strojcom a z lovcov sa stávajú lovení. (Filmtopia)

soukyd33

👉Určeno všem od +15 let!👈 Je to síla, je to síla, je to síla! 👎👎👎 Je to smutná doba. 😟 Zůstává otázka, pro koho je tento dokument určený. Osobám co ho už žili, nebo osobám (dětem), co ho žijí? Další otázka je, proč to vlastně dělají. V některých případech mi přijde, že jen zkoušejí, kam až to dokáže zajít. Ale někde jsou to už opravdu vážné případy. 👎 Problém je, jak tohle vlastně vyhodnotit. Právě tohle je problém! Tento dokument vás bude mrazit na zádech! 😳 Řekl bych, že tento dokument je určený pro rodiče těch dětí, ale právě jejich děti tenhle dokument žijí, a to ONLINE! Vlastně ani nevím, jak tento dokument hodnotit. Ale myslím že je dobře, že něco takového existuje Internet původně sloužil k informacím, ale dnes je to skládka všeho. 👎 Nemusíte být ani znalec počítačů, a najdete vše. Právě tyto osoby vám to umožní. Děti v těchto situacích jsou pak vystaveny tak velkému tlaku, že nemají ani ponětí! Poznámka: Naše dětství bylo skvělé. Žádný internet nebyl. Dneska je to vážně síla, co a kde se na internetu může právě teď dít. Klidně i doživotní trauma dítěte, nebo třeba i rodičů a blízkých osob z toho, co dítě udělá nebo udělalo. Tento dokument by měl vidět každý, ale mnozí rodiče jej ani neuvidí. A právě děti si z něj budou dělat srandu. Ve skupinkách mladých dívek si jej budou pouštět, a smát se tomu. Neříkám že všechny Pokud to ale nezažili, nepochopí to! Poznámka, tento komentář jsem psal během dokumentu, a měl jsem sám mrazení v zádech! 😱 Poznámka: Nelíbí se mi ani ten můj komentář! I to je už síla. Děsím se budoucnosti dětí. Je vidět, že pro predátory to nebyl těžký úkol. Navíc si myslím, že nezletilé dívky by to zajímalo samo, a ani by jim to nemuseli predátoři říkat. Prostě jsou zvědavé. Sexuální výchova ve škole je pak až příliš pozdě, a dívky tak už mají své zkušenosti. 👎 👉Doporučuji všem!!!👈 Hvězdiček 5 ()

smartynaf

Tvl, k zblití ... Je fascinující, že na fb chci prodat rifle a oni mne zablokuji, že zbraně nesmím prodávat, ale na českém ofiko chatu lítají obnažená péra různých voslintů a nic se neděje. Nikdo to neadminuje? Nehlásí atd? Wtf?!! Prachy nesmrděj. To je na tom asi to nejhorší. Bulku ? Náš pes měl taky bulku a pak umřel. Ten byl dobrej. :-) Jinak hnus... ()

Lacro

Skvěle zvládnutý dokument, který snad dostatečně ukázal kolik se těchhle zkurvysynskej predátorů kolem nás potuluje a doufám, že si to co nejvíce lidí, vzalo jako varování. ()

RavenSpector

Není to sice dokument v pravém slova smyslu, ale je to hodně vypovídající film o úchylech mezi náma. Verzi 18+ vidět rozhodně nepotřebuji. Zvracet se mě chtělo už tady. Nikdo neví co má za souseda... Rozhodně doporučuji pouštět pořad ve školách. Povinně. Čím dřív, tím líp. Osvěta je jedinný způsob boje proti těmto vyvrhelům. Cenzuru internetu nechce žádný člověk se zdravým mozkem a nenapadá mě jiný způsob jak proti tomuto bojovat. ()

avalonek

Strašný,tedy ne dokument,ale to,kolik parchantů je mezi námi a kolik jich může ublížit mým dětem.Úplně se děsím jejich dospívání a co nás s ním čeká.. ()

Beata.Zajaco

Jako, když dědek zahlásil, že jen něco leští tak jsem se musela smát, ale musím říct, že jsem se zase rychle vrátila nohama na zem, když jsi představím, že by mé dítě s někým takto chatovalo tak je mi z toho do pláče. Smutné je, že se jim ozvalo tolik chlapů, dedků.... Nejhorší byl ten mladý debílek co přišel v těch maskáčích ten bude i mega zlej člověk. Velice ráda by jsem hodnotila super, vtipnou komedii, ale tento dokument je jeden velkeh horor, nicméně je super, že to někdo natočil a řeší to. Věřím, že těch kryplů bude méně a všichni pedofilové z toho filmu dostanou co proto! ()

Teri123

Je neskutečné kolik lidí je kontaktovalo ale ještě horší, kolik jich doopravdy na internetu je. Mě naštěstí nikdy takový podobný zvíře nenapsalo, ale umím si představit kolik lidem ano. Za mě nejvíc dech beroucí byly scény kdy se s těmi predátory potkaly osobně. Samozřejmě nemluvně o tom že tam přišel i pár co chtěl po 12leté holce trojku. Dost mě i překvapilo kolik starých chlapů jim napsalo. A když myslím starý tam myslím starý (60+). Obrovský respekt herečkám že do toho šly a udržely poker face při některých scénách. Opravdu povedený dokument, všem doporučuji ()

Bluesun

To hlavní je už v traileru. Samotný film je v podstatě jen jeho rozšíření: O něco více postav, více oplzlostí, více ptáků. Každá minuta přinese něco dalšího šokujícího, ale v zásadě asi nic, co bychom nečekali. Ano, šokující film to je, ale zároveň je to jeden z mála filmů od Víta Klusáka, který mne moc nebavil. ()

Michalsafr

Až jednou Vítek Klusák s Barčou Chalupovou objeví darknet, tak je jebne. Ne, že jim to někdo napíšete holoto! Jinak jak správně poukázal pan advokát (a nutno říct, že to už je slušný úspěch), je docela naprd, že existují poskytovatelé těchto služeb, kteří ani nedokážou filtrovat vysloveně protiprávní jednání. A bohužel ani podfinancovaná kyber oddělení těhle dobytků nedokážou chytit dostatek. Jsou to děsivé výskyty a omyly matky přírody, která bohužel občas nedokáže včas rozpoznat degradaci v genofondu. A nejhorší na tom je, že ve starověku by to bylo zcela normální chování. Alespoň v něčem jsme tou evolucí jakž tak někteří prošli. ()

karlvonarbei

Provinční pseudodokument, který se povedl, ale jako vše provinční, je to samozřejmě jen pouhý průměr. Chybí hlubší přesah, není to určitě nuda, připadá mi to ovšem více jako návod pro dorůstající děti, tedy využitelný školní manuál, než nějaké smysluplnější dílo. Vít Klusák je v kategorii "buránek", proto nešlo očekávat progresivní dílo. Řemeslně asi nemá smysl co vytýkat, není vlastně ani co, je to tedy rozhodně aspoň trochu zajímavý pohled na svět, který snad většinu z nás míjí, neboť tu snad žádní pedofilové mezi námi nejsou, ale událost roku v Čechách? V roce, kdy se nic ani nesmělo dít, možné je pak úplně všechno PF- ta holčička s fialovými hlasy, která nejlépe zahrála na city, ta přece vypadala minimálně na 16, není tohle tak trochu podvod jako volby v Ušákově..? ()

MyPupa

Poděkování za odvahu zpracovat toto téma. Občas mrazí, jak jednoduché je pro predátory kontaktovat mladé děti. Všichni rodiče bychom se na to měli podívat a dostat jeden velký vykřičník. ()

plom

To, co tým pana Kusáka předvádí by měla policie ČR dělat pořád. A do slédnutí tohoto filmu jsem si to i naivně myslel. ()

PsychopatXXX

Hrozný divadlo... Klusákova tvorba doteď byl jeden fejk za druhým, ale najednou se v něm cosi hnulo a rozhodl se zachránit svět a ochránit naše děti... Tak určitě... Už asi 10 let spravuji FB profil své 12ti lete dceři, kontroluji namatkove IG a opravdu se nekoná za noc 900 žádosti o přátelství od sexuálních predatoru, jak nám Klusák líčí realitu internetového světa... Je možný, že záběry tzv predatoru autentické byly, ale veškerá ta omáčka okolo je účelový podvod, přesně jak je jeho stylem... ()

Film Zákon lásky do kin vstupuje 5. srpna

Film Zákon lásky do kin vstupuje 5. srpna

08.07.2021

Spolurežisérka úspěšného dokumentu V síti a držitelka Českého lva Barbora Chalupová představuje svůj celovečerní debut Zákon lásky. Tragikomická dokumentární roadmovie sleduje cestu zákona, jenž může… (viac)

37. ročník FAMUFESTu právě začíná!

37. ročník FAMUFESTu právě začíná!

26.04.2021

FAMUFEST a jeho 37. ročník již stojí za dveřmi a čekají, až je příští týden vpustí dovnitř. Od středy 28. dubna do neděle 2. května 2021 se v rámci festivalového dění můžete těšit nejen na nabitý… (viac)

28. České lvy vyhrál Šarlatán

28. České lvy vyhrál Šarlatán

06.03.2021

Dnes večer byly v rámci svého 28. ročníku uděleny výroční ceny České filmové a televizní akademie (ČFTA), Český lev. Komorní ceremoniál se tradičně odehrál v pražském Rudolfinu, nicméně z důvodu… (viac)