Kamera:
Andrej Žegalov, Vladimir Vasiljev, Nikolaj Pokopcev, Sergej Jurizdickij, Pavel Zasjadko (viac)Hrajú:
Alexej Nilov, Alexandr Lykov, Sergej Selin, Jurij Kuzněcov, Michail Truchin, Alexandr Polovcev, Viktor Byčkov, Andrej Krasko, Igor Sergejev, Irina Osnovina, Andrej Kivinov, Jurij Orlov (viac)Epizódy(31)
-
Ženskoje sčastě (S01E31)
Hrajú
Alexej Nilov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandr Lykov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Sergej Selin
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Jurij Kuzněcov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ladoga (2014) (seriál)
K jezeru (2019) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Michail Truchin
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Děti Arbata (2004) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Alexandr Polovcev
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Viktor Byčkov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Kuchyňa (2012) (seriál)
Andrej Krasko
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Doktor Živago (2005) (seriál)
Jesenin (2005) (seriál)
Igor Sergejev
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Irina Osnovina
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Idiot (2003) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Andrej Kivinov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Jurij Orlov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Sergei Paršin
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Valentin Bukin
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Žanna Trofimovna Prochorenko
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
TASS je splnomocnený vyhlásiť... (1984) (seriál)
Darja Jurgens
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Viktor Tatarskij
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Roman Žilkin
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Stanislav Sokolov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Georgij Picchelauri
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)