O Halloweenu se Rue trápí kvůli Jules a jejímu chování. McKay pochybuje o své budoucnosti v NFL. Po zvláštní noci s McKayem začne Cassie trávit čas s Danielem. Katino podnikání vzkvétá, zatímco od sebe i nadále odhání Ethana. Nate přijde na to, jak si dát život znovu dohromady. (HBO Europe)

Anderton

Úvod je venovaný sympatickému Chrisovi a tak je potom miernym sklamaním, že sa mu dej venuje pomerne málo. Máme tu halloweensku párty, kde to chce každý robiť a k tomu sa ešte poriadne ožrať. Skutočné grády to dostane až k záveru a popravde sa s tým mohlo začať už o 15 minút skôr. Ide zatiaľ pre mňa o najslabšiu epizódu série, o akýsi nádych pred jej druhou polovicou. Napriek tomu s hodnotením nepôjdem nižšie, cítiť, že tieto udalosti majú svoje pevné miesto v celku. ()

Necrotongue

Jo, jo, Rue byla potřetí za sebou čistá a já potřetí v řadě hodnotím vysoko. Náhoda? Nemyslím si. Ale ne, nechci, aby to vyznělo tak, že všechno stojí a padá s hlavní hrdinkou, to je nesmysl. Všechno stojí a padá s kvalitou scénáře. A i když je v seriálu spousta postav a záležitostí, s nimiž mám problém, musím tvůrcům přiznat, že se jim po chabém úvodu příběh (ne)pěkně rozjel, a přestože pro mě zůstává jedinou postavou, která ve mně občas vzbudí alespoň nějaké sympatie, místní drogový dealer (to jsou paradoxy), seriál mě zatím zvrhle baví. / Poučení: Vyděračům a teroristům se neustupuje. ()

Sany33

Príbeh: Ruth veľmi rýchlo pochopí, že vzťah s Jules nebude prechádzka ružovou záhradou a jej priateľka má problémy s ktorými sa jej jednoducho nechce zdôveriť. Vzťah Cassie a Mckaya nie je práve ideálny za čo môže jej povesť, ktorá ju predchádza. Nate to celé otočil na svoju stranu a vracia sa späť do kruhu obľúbencov školy. Prevedenie: Cassie a Jules sú pre mňa najzaujímavejšie postavy z celého tohoto adolescentného univerza. Ruth aj napriek tomu, že ide zrejme o hlavnú postavu, vo mne nedokázala vzbudiť záujem o svoju existenciu. 80% ()

castor

Táta Chrise McKaye vyžadoval dokonalost. Jenže kluk to ve fotbale zřejmě nedotáhne tam, kam by si oba přáli. Sam Levinson a spol. nám představují další z vedlejších postav, která se nakonec přeci jenom také objeví na halloweenské party. Právě na té se zase odehraje několik zajímavých situací, které vyvrcholí příchodem „osvobozeného” Natea. Zoufalou Jules má tenhle šmejd pěkně v hrsti. A nejen ji. Rozehrané je to skvostně. ()

LachtanShows

Za celý život jsem před spuštěním pilotu Euforie snad neviděl tolik cizích pánských přirození a nejradši bych se tu s tímhle faktem ani nechlubil, ale kdyby mě na tohle někdo připravil dopředu, seriálu bych nedal šanci a byla by to ohromná škoda. Mimo tenhle přepal je tohle totiž přepalem mezi seroši současnosti. ()

• Ve scéně, kdy Rue (Zendaya) zastrašuje nápadníka své mladší sestry Troye (Tyler Timmons) tím, že jmenuje osoby, se kterými se seznámila na odvykačce, užívá jména známých gangsterů ze seriálu The Wire - Špína Baltimoru (od r. 2002), tedy Avon, Stringer, Bodie, Marlo, Omar, bratr Mouzone a Wee-Bey. Poté řekne, že tihle „zmrdi“ si na něm pohrajou s letlampou a kleštěma, což je pro změnu odkaz na hlášku mafiána Marselluse Wallace z filmu Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994). (H34D)