U2: Zoo TV Live from Sydney

08. Until The End Of The World
09. New Year’s Day
10. Numb
11. Angel Of Harlem
12. Stay (Faraway, So Close!)
13. Satellite Of Love
14. Dirty Day
15. Bullet The Blue Sky
16. Running To Stand Still
17. Where The Streets Have No Name
18. Pride (In The Name Of Love)
19. Daddy s Gonna Pay For Your Crashed Car
20. Lemon
21. With Or Without You
22. Love Is Blindness
23. Can t Help Falling In Love

DVD2 (special limited edition):
24. Tryin To Throw Your Arms Around the World
25. Desire (both 1 and 2 taken live from the Zoo TV Special, Yankee Stadium, New York, 29th and 30th August 1992)
26. The Fly
27. Even Better than the Real Thing (both 3 and 4 taken live from the Stop Sellafield Concert, G-Mex Centre, Manchester, 19th June 1992)
Documentaries:
28. A Fistful of Zoo TV
29. Zoo TV - The Inside Story
30. Trabantland
Extras:
31. Video Confessional
32. Numb Karaoke (oficiálny text distribútora)

Mikeo

Záznam koncertu jedné z nejvýznamnějších kapel všech dob na nejvelkolepějším turné všech dob. Mrhám superlativy, řeknete si? Zcela nepochybně. Ale i přes moji zřejmou ovlivněnost tím, že jsou U2 pro mne ikonou, turné Zoo Tv (konkrétně nazvané v Austrálii jako Zoomerang) mělo naprosto vše, co kdy mohla populární hudba a rock nabídnout. Ať již je to obrovské novátorství v oboru masových koncertů na stadionech, ve kterých U2 během Zoo Tv Tour začali jako první skupina běžně užívat tzv. B-stage (visutý můstek do středu stojícího obecenstva, jakési mini-podium), či je to jen nespočet televizních obrazovek přenášejících dění na pódiu (a nejen to) pro diváky v hledišti, Zoo Tv zůstane ve své unikátní a nádherné výstřednosti vždy vrcholem. Po stránce zvukové není záznamu taktéž co vytknout, setlist skupiny na absolutním tvůrčím vrcholu oplývá dostatečnou rozmanitostí, aby zaujal, avšak zároveň není zapomenuto na již klasické písně skupiny, které možná překvapivě vyzní velice dobře v jinak futuristickém designu pódia. Co se týče obrazu, myslím, že není možné, aby filmový záznam kdy zpodobnil a opravdu zaznamenal to "přetížení informacemi a obrazy", k jakému muselo u diváků na koncertech turné Zoo Tv docházet. A to je také jediné, co je tomuto filmu možné vytknout. Ono totiž turné Zoo Tv se muselo zejména zažít, a to žádný, ať sebelepší film zpodobnit nedovede. ()

kinej

Osobně mě u U2 nejvíce oslovila éra Achtung Baby. V té době přišli U2 s novým, nevídaným a originálním zvukem a podíleli se na definování rockové hudby. A tak považuji i záznam tohoto koncertu za zachycení nejlepších let U2. Už úvod prozrazuje, že vizuální složka je na stjené výši, jako zvuk. Obrzaové koláže jsou jednoduše úžasené zejméno v úvodu, ale i při the Numb. Opravdu se nejedná o jen o předraženou kulisu ale o sourodou kompozici. Není co vyktnout. ()

Yardie

Fantazie, fantazie!!! Co se týče vizuální stránky, tam vede PopMart, ale so se týče hudební, zde vede bezpochyby ZOO TV. Opravdu jeden z řady dalších, opět úžasných, koncertů, který se řadí do TOP 3 - PopMart, ZOO TV, Vertigo Chorzow (tam jsem byl i osobně přítome). Prostě lahůdka! U2 forever!!!! Howgh! ()

Damiel

100 % - Na ofiko vydaným DVD je vystřižená TTTYAATW - nechápu proč. Jinak mám doma na DVD jinou verzi, co se vysílala v Japonsku, a to je komplet! Jinak je to ale show jako prase, Bono alias MacPhisto je úplně D.O.K.O.N.A.LÝ :-) "Around about this time, I often make a telephone call Some, some... sometimes to the President of the United States But not, not, not tonight. Tonight I'm, I'm going to call a taxi to take me home. 'Cause I am tired. // Thank you for calling Taxi Services // Hello? // Can you tell me your name and place please // My name is Mr. MacPhisto. I'm looking for a taxi to take me from sydney from - // Oh, I'm so sorry sir, what is your name? Hello? // My name is Mr. Macphisto // What is this, a joke? // Hello, what is your name? Hello?" ()

Anderton

Vizuálny koncept najavantgardnejšieho obdobia najpopulárnejšej kapely na svete nemusel sadnúť každému, originalitu a megalomanstvo tohto turné ale muselo prevalcovať každú, aj oprávnenú výčitku po odklone od čistej pódiovej show tejto kapely. Klasické hity, prezentácia dvoch albumov naraz a zopár prerábok zabezpečujú playlistu rozmanitosť. Zástupcovia z prvých albumov mi vôbec nechýbajú. ()

• Frontmanovi U2 Bonovi se už dávno neříkalo Bono Vox, ale jen Bono. Bono sice dostal přezdívku Vox, neboli hlas, hned v začátcích kariéry, rychle se ale začala používat jen první část jeho jména. Podle fanoušků U2 píšou jméno „Bono Vox“ jen ti, kdo toho o U2 příliš nevědí. (vlastick23)
  • Baskytarista Adam Clayton je jediným členem kapely, který neodehrál jeden kompletní U2 koncert spolu s ostatními členy a musel být nahrazen basovým technikem. Stalo se tak v Sydney 26. listopadu 1993 z důvodu zapíjeného rozchodu s modelkou Naomi Campbell. Druhý den už byl ale Clayton na svém místě a následující show, kterou televize vysílala do celého světa, mohla proběhnout bez komplikací. (vlastick23)