Nehoda počas výcviku rozpúta celonárodnú diskusiu o astronautkách. (Apple TV+)

Kaka

Velká jízda pokračuje. Parádně vybalancované postavy (i když trochu politicky korektní rozložení poplatné dnešní době), napětí, emoce, věrohodné restaurování historických událostí + alternativní odbočky a start Apolla 15, který svým realistickým feelingem a absencí zbytečného heroismu strčí do kapsy leckterý slavnější "vesmírný" film. ()

liuk

A zase celkem propad, mi tam zas ty nastrčené ženské intriky připomínají fakt už hroznou soap operu. Abych nechodil daleko v tématickém prostředí, tak jsem si vzpomněl na zapomenutý a zrušený seriál Pan Am o letuškách a pilotech. A zvlášť, když tenhle díl měl být dost důležitý, tak to působí jako dost odfláknutá vyplňovačka. ()

EasternJoe

Afroameričanka, lesba a gay, mužatka (asi nejméně nesympatická) a panička, co si chce něco dokázat, a neví, jestli si chce něco dokázat, nebo nechce. Plus holka z Mexika. Okay, tohle už nemá se scifi nic společného, to je čistě politický seriál. ()

pichta

Rozoberanie vzťahov postáv je dôležité pre ďalšie ich fungovanie ako vo vesmíre aj na zemi. Psychické rozpoloženie má veľkú váhu. A tu sa kreuje. A už sa letí. Hviezdna posádka sa chce dorovnať ZZSR. ()