Blíží se školní ples a s ním i spojené vyhlášení královny ročníku. Když se Buffy naštve na Cordelii, rozhodne se, že se do soutěže zapojí a že korunku pro královnu získá. Mezi dívkami se roznítí nemilosrdný boj. (ArsenalEagle)

Kacitr

Každý si asi ples představoval po svém - ale takhle ne. Buffy a Cordelii jde o život. Xander a Willow sdílí moment, který bude mít jistě v dalších dílech dohru. Nevím...Willow jsem si natolik spojila s Ozem...no, každopádně nejlepší byl stejně Giles a jeho chlebíčky. ()

Mr.Apache

Konkurence. To je nejpřiléhavější alternativní název pro tuto epizodu. Buffy konkuruje Cordelii v popularitě a upíři konkurují lidem (a tvorům s ostnatou hlavou) v Honu na Přemožitelky. Ten svou zábavností zase konkuruje školnímu plesu, na němž Giles shání chlebíčky a prankuje Alexe s Willow. Starostovi je pak jasné, že nápaditou konkurenci, kterou pro něj v Sunnydale představuje Mr. Trick, je třeba buďto zlikvidovat nebo přetáhnout na svoji stranu. "Dámy, pánové a tvorové s ostnatou hlavou, vítejte na Slayerfestu '98!" ()

Milano33

Školský ples nedopadol pre Buffy a Cordy zrovna tak, ako si ho predstavovali. Z Buffy a Cordelie sa stali dve najväčšie konkurentky na post kráľovnej plesa. Ich súťaživosť bola naprosto k popukaniu. Obidve boli naprosto nádherné, ako sa krásne vyparádili. Avšak tá pravá šialená a zábavná jazda iba začína. SlayerFest '98 bol riadny nárez. Lov na Buffy a Cordy nemal chybu a aspoň sa trošku zblížili. Ich spoločne strávený čas som si neskutočne užíval a to najmä kvôli tým chytľavým dialógom. Z Willow a Xandera mám síce radosť, ale rovnako som aj na pochybách a obávam sa možných následkov, ktoré môže tento úlet priniesť. Popravde som nečakal, že sa to skutočne stane a stalo sa. Veľmi im to slušalo, to musím uznať. Faith opäť naprosto svojská a oviazaná. A Gilesove vtipy nikdy neomrzia. ()