Michael pomáhá armádní důstojnici vyšetřit podivnou smrt jejího otce plukovníka. (SkyShowtime)

majo25

Druhá epizóda, ktorá ale ničím nevyniká a vyzerá presne ako hocijaká nasledujúca epizóda, v 2. alebo 4. sérii seriálu, kde dobrý a slušivý Mike ochotne prichádza a rieši problémy (ako by povedala svokra Gitka: "idem, riešim"). Prvýkrát vidíme fešnú KITTovu automechaničku, vždy s perfektne a sexy upraveným outlookom, ako sa na správne automechaničky patrí. Keď si odmyslím množstvo logických chýb, ktoré zaiste budú sprevádzať každú jednu epizódu a ktoré pripomínajú skôr rodinný seriál, kde sa takéto veci neriešia, tak jedinými vecami, ktoré v epizóde zaujmú, je len záverečná streľnica. Samozrejme, KITT opäť hláškuje, keď má Michaela už v druhej epizóde (!) dokonale prečítaného. ()

Honza__St.

"Michaele, předpokládám, že jsi jako obvykle upoutal pozornost vysoce vražedných individuí." Fešná poručice se vrací na svoji základnu, hned po příjezdu se ale dozví, že její otec zrovna umřel při nehodě. Tím by příběh mohl skončit, nebýt toho, že vojandě se na cestě na základnu porouchalo auto a za odtahovou službu nezaskočil nikdo jiný, než Michael a KITT (kterému to vyřadilo z provozu celý obvod :D). Michael zjišťuje, že ona nehoda nebyla žádná nehoda, a přichází na stopu nelegálního obchodu s jadernými hlavicemi. Díl začíná nemastně - neslaně, ale vše vynahrazuje finále na cvičné střelnici. Akorát ty jaderné střely - chtěl bych vidět, jak by se leckde válely po obyčejným muničáku (navíc střeženým jako by šlo naše popřevratové vojenské základny), nemluvě o tom, že je člověk dokáže unést jednou rukou (hlavně že ty nejaderné řízené jsou násobně větší). ()