F1: Touha po vítězství

• Česko Formule 1: Touha po vítězství (viac)

Pohled na jednu sezónu nelítostných závodů Formule 1, kde řidiči, manažeři i majitelé týmů jedou na plný plyn, na dráze i mimo ni. (Netflix)

Recenzie používateľa nitrak k tomuto seriálu (3)

F1: Touha po vítězství (2019)

První/druhá série se mi docela líbily. Vůbec jsem třeba netušil, že Bottas kuje nějaký levárny na Lewise, bylo tam hodně zajímavostí ze zákulisí. ALE poslední 2 nebo 3 série  už koukáme jen na recap loňských šampionátů bez přidané hodnoty. Já třeba sleduju formuli každý rok, každý závod (už nějakých 15-20 let) a v těch posledních řadách mi to nic nového nepřináší. Je to spíš pro lidi, kteří formuli nesledují nebo ji sledují jen tak nějak z instagramu apod. - a to si myslim, že pro ně není moc vypovídající; z těch pár minut, co má každý jezdec (principál) před kamerou by si člověk udělal úplně jiný obrázek, než jaký doopravdy ve skutečnosti je. ()

Série 5 (2023) (S05)

Koukáme jen na recap loňského šampionátu bez přidané hodnoty. Já třeba sleduju každý závod F1 a nic nového mi tahle řada nepřinesla. Je to spíš pro lidi, kteří formuli nesledují nebo ji sledují jen tak nějak z instagramu apod. - a to si myslim, že pro ně není moc vypovídající; z těch pár minut, co má každý jezdec (principál) před kamerou by si člověk udělal úplně jiný obrázek, než jaký doopravdy ve skutečnosti je. ()

Dva závodníci na jedno auto (2023) (S05E07)

Horner si tu honí ego, že půlka roštu chce jezdit s jeho strojem, pak vyjmenuje tři a to ještě u Norrise pochybuju, že by chtěl. Jinak samozřejmě, když překročíte rozpočtovej strop, dostanete směšnou bezproblémovou pokutu a máte bezkonkurenční raketu, tak s tim chce jezdit spousta jezdců, protože to znamená minimálně jistý podium. Díl úplně o ničem. Celkově ta řada je docela nuda, chtěl bych vidět víc ze zákulisí. ()

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů