F1: Touha po vítězství

• Česko Formule 1: Touha po vítězství (viac)

Pohled na jednu sezónu nelítostných závodů Formule 1, kde řidiči, manažeři i majitelé týmů jedou na plný plyn, na dráze i mimo ni. (Netflix)

Recenzie používateľa ACDCKL k tomuto seriálu (2)

F1: Touha po vítězství (2019)

Formule nesleduji již nějaký ten pátek, trochu mi vadilo to přesedlávání na čím dál více ekologičtější motory ve formulích a ztrácelo to tak svojí atmosféru, kdy se chodilo na formule kvůli tomu správnému kraválu, který byl i velmi slyšitelný v televizi. Ale tento dokument mě dostal svým podáním a ukázáním té zadní stránky, jak to vlastně vypadá v týmech formule 1. První série čistě brána ze stájí outsiderů, kde se bere i jako dobré místo sedmé místo kvůli tomu, že jsou za ně nějaké body, i když velmi málo. Druhá série hezky představila i známé stáje jako Mercedes a Ferrari, velmi dobré oživení celého dokumentu. Třetí série už trochu ztrácí lesk, jelikož se to začne trochu opakovat a skorem to nepřináší nic novějšího, ale drží si to velmi vysokou úroveň. Hlavně devátý díl, který se točí kolem velké nehody Romaina Grojeana, který vyváznul z plamenů jako nějaký Ježíš Kristus, za to má můj velký obdiv, škoda, že po tomhle skončil jako hlavní závodník formule. Za mě jasných 5*. ()

Série 4 (2022) (S04)

Sice dle hodnocení ostatních, ale tato sezóna mi přišla ze všech nejzajímavější a hezky pojala boj o titul mezi Hamiltonem a Maxem. Zkouknul jsem jí během jednoho dne na jeden zátah. 5* ()

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů