Shoky a Morthy sú kamaráti od školy a zároveň YouTuberi s dobre našliapnutou kariérou. Morthyho však už ich detinské pranky prestávajú baviť, tiež vďaka vplyvu jeho priateľky, ambicióznej influencerky Sáry. Keď posledné video chalanov zožne na sieťach vlnu kritiky, ich kanál prestane zarábať a vyslúžia si za neho verejne prospešné práce, vyzerá to na ich definitívny rozchod. Jedinou šancou, ako si napraviť youtuberskú povesť, je spoločný plán na "poslednú veľkú akciu". Shoky, Morthy, Sára, svojrázna lovkyňa duchov Lucia a predajca vysávačov (a neúspešný YouTuber) Radomil sa vydávajú po diaľnici D1 na divokú jazdu ústrety objasnenia záhady Deviatich krížov. (Magic Box)

freezer02

Nevyužitý Kozubův komediální potenciál. Film spíše působí jako buddy-movie a je to docela obstojné dobrodružství s docela šíleným vyvrcholením. Chcípat smíchy u toho nebudete, ale v zásadě je to koukatelné dílko. Film je spíše určen mladší generaci, protože 40+ ten film asi nijak nepobere.... ()

AIMFREEMAN

Mam fakt rád Kozuba a čekal jsem, že se budu bavit, ale zasmál jsem se asi dvakrát a jinak to bylo takový nijaký. Prostě nedoporučuju. 50 procent. ()

JB001

Nepatřím do cílové skupiny a žádné youtubery neznám natož abych je sledoval, ale pobavilo mne to. Za mne víc než dobrý a dobrý je za tři. ()

Sashmen13 odpad!

Už nikdy, jak tohle může mít více než 20 % to nechápu, úroveň studentského fan filmu ale absolutní propadák, filmová katastrofa. ()

Tomulka

Vidět tento film po filmu ,,V zajetí démonů,, sráží tento film na totální dno, ale je nutno říct, že na české poměry slušný film. Nic méně pojmout film více vážně a nebo více humorně by bylo lepší. Bylo to tak na půl a to nikdy není dobře. ()

Kritickej

6/10 Po dlouhé době český film, u kterého jsem nepřemýšlel, že ho vypnu. Působí to sice hrozně lacině (ta podoba D1 je fakt tragická) a konec mi nesedl, ale několik opravdu skvělých fórů to posouvá do nadprůměru. ()

W00DY

Asi nejsem cílová skupina, prostě mě to nějak nechytlo. Kozub se Štáfkem OK. Magnusek sice hubenej (za to klobouk dolu), ale doslova na ho*no. Rozhodně to šlo uchopit lépe. Škoda ()

mia.com

Cekala jsem kravinu, ale az takovouhle chujovinu ne... Kozuba zboznuju a Magnusek byl uzasne debilni, takze ti maji ume hvezdu, ale jinak jsem se zasmala jen obcas a pak uz se jen divila, co tu ku*va je.. ()

flyer.nick

Pokud přistoupíte na hru tvůrců že film je kravina tak si ho užijete, nikdo ho asi ani při natáčení nebral moc vážně a vy se tak taky nasmějete. Štáfek a Kozub je super dvojka a asi bych si je uměl představit v dalších projektech. A poprvé v životě mi nevadila ani existence Magnuska na tomto světě. Každopádně závěrem to celé zničili, ten hodně čišel nudou a nekvalitami a blbostí ho předčí snad jen Kapitán Říp ()

Tr0nic

Síce to má hlúpu pointu, ale ten výsmech ,,youtuberom" a odkazy s tým spojené sú dokonalé. Hlavná dvojka šlape parádne. Kozuba ešte čaká veľká kariera, dobrá komédia. ()

Kikyo

Film se mi hned napoprvé velice líbil (dostala jsem se k němu přes Štěpána Kozuba). Jelikož se na youtubu trochu pohybuji, tak mi všechny ty odkazy a parodie přišly nesmírně trefné a zábavné. Film jsem skoukla hned další den znovu i s přítelem a i on se na některých scénách dost bavil, přestože to yt prostředí mu zas tak blízké není. Cením takovýto film, protože podobných počinů u nás moc nevzniká a jsem ráda, když se ta kinematografie ubírá trochu jiným směrem, než jak jsme v našich končinách zvyklí. Je to trochu bizár, ale ten humor mě fakt bavil a ten konec byl pro mě fakt nečekanej. Až se divím, že měli tvůrci odvahu na něco takového :D Upřímně by mi nevadilo pokračování laděné v podobném duchu, tady se tvůrci opravdu trefili do mého vkusu. ()

sitmin odpad!

Tak tohle byla ale totální sračka. Byla to tak neskutečně prázdná a nudná půlhodina žvatlání a amaterismu, že jsem celou dobu myslel na to, jak moc rád bych se teď místo tohohle nicotna podíval i na jakýkoliv Magnusův režijní klenot, protože Tom byl to jediné, co v tomhle filmu stálo za něco a to je hodně smutná věc. Ugh ()

Mates Hradecky

To byla taková ptákovina- ale dlouho jsem se tak tak šíleným nápadům nezasmál! Za mého mládí by to byl snímek jistě kultovní. Štěpán Kozub jako vždy bez chyby a velmi příjemné překvapení - youtuber Magnusek! Aktualizace- Magnusek byl nominován za herecký výkon v hlavní roli na Cenách české filmové kritiky. Skončil druhý za Neužilem-Zátopkem. Svět se zbláznil, držte se ! ()

Tobikkk

No ty vol*!!! Tohle byla taková prd*l! V každé scéně minimálně 1 věta, při které jsem se mohl posr*t smíchy. Omlouvám se že píšu takhle sprostě, ale film touto mluvou také nešetřil. Hlavně si to nepouštějte sami. S partou kamarádů, na nějaké menší oslavě je to nejlepší volba. Budete umírat smíchy. Ten příběh není nějak silný, je to vážně kravina. Nedá se to absolutně brát vážně. Postavy se poměrně často chovají nelogicky, ale to se dá přehlédnout. Hlavně proto, že byly výborně zahrány. Na český film je to také celkem slušné Rko. Posledních cca. 25 minut byla jen krev a násilí. Ale čekal jsem, že se alespoň tento konec bude brát vážněji než zbytek filmu, což se moc nestalo. Ano, bylo to trochu vážnější téma, ale pořád se do děje cpalo velké množství humoru, který závěru filmu celkem uškodil. Vypadalo to, že se z velmi dobré komedie přehoupneme do zajímavého akčního završení, což se stalo tak na 50%. Celkem se divím, jelikož kdyby se vylepšily alespoň nějaké chybky, které tu byly, byl by tohle český film na hodně vysoké úrovni. Samozřejmě vše beru s nadhledem. Je tu hodně co napravovat, ale pro zábavu jako jednohubka super. 7/10 ()

Camel91

Čekal jsem všechno možné, ale to co se ve filmu dělo, to jsem nečekal... ten konec, ten zvrat jako wtf :D netvrdím, že to byla nějaká bomba, ale fakt jsem čekal uplně něco jiného, navíc jako tvl žádost o ruku, která se jen tak nevidí :D Kozuba jsem čekal taky v jiné rovině - spíš jako jeho známý Votrubek z Tygrů, ale ten relativně drsný styl jsem nečekal... hlavní postavy zvláštní, ale zábavné., za to jak jsem byl překvapen dávám vyšší hodnocení ()

Dave_Novic

Rozohodně se nemůžeme bavit o nějaké hlubší uměleckém vyřvání emocí a kreativní běžné špičky českých filmů, ALE můžu považovat tenhle film za příjemný vánek do plachet. Což Jůtube parodie parodie a musím říct že to mělo i něco víc než jen tady hej mrtvola, duchařína ale mělo to hlavu a patu. Nový přiliv podobných tvůrců a žánrů je skvělý a beru to jako ožívení české kinematografie ale tak trochu PRANK. ()

Metuje

Tak nemám slov, na začátku se to slušně rozjelo, narážky byly trefný, uvažoval jsem dokonce o 4 hvězdách. Pak přišel nudnější střed, kde mě trochu zklamalo přetěžování příběhu, no a nakonec přišlo finále hodný tak maximálně studentskýho filmu, nejen děj, ale i zpracování příšerný. Chemie mezi herci byla dobrá, ze špatnýho výsledku tak podezírám scénáristy. ()

Pythonator

Je pěkné vidět, že i český film může jít jinou cestou a nevypadá to všechno jako na jedno brdo (tj. jako telenovelní amatérské porno), i když je to pořád trapně amatérské a neskutečně blbé. Přesto musím tuhle originalitu ocenit maximálním možným počtem hvězdiček, které lze v rámci české filmové debility vytasit. Škoda, že to nebylo vtipnější a hlavně převeliká škoda, že to nebyla o mnoho víc drsnější a humornější parodie na ty vypatlané youtuberské ubožáky dnešní zvrácené doby. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD