Cooper řekne Trumanovi, kde pobývá Audrey; Leland se účastní svého slyšení. (SkyShowtime)

Frajer42

Spoilery! Prozatím bezkonkurenčně nejlepší epizoda druhé série. Děj konečně zase o kousek poskočil. I v tomto dílu došlo na trošku těch podivností. Jednoočko nabralo v nemocnici z tamější luxusní stravy zřejmě nějakou nadpozemskou sílu. Lze předpokládat, že se tahle linka bude ještě někam hezky vyvíjet. Nejmenší chybu neměl závěr. Ať už se jednalo o svedení orchidejáře alergického na vzduch za účelem jeho okradení o významný předmět v rámci vyšetřování kurvy Laury, nebo o luxusní tajnou záchrannou akci fešandy Audrey. Vynikající závěr, který spolehlivě navnadí na další díl. ()

fabecc1222

Tak linka s Audrey a jejím vyšetřováním vyřešena. Někdo to odskákal víc, někdo si ještě na spravedlnost musí počkat... Tady v těchto pár dílech se hlavní vyšetřovací tým jakoby odkloní od Laury, a iniciativu zde přebírá amatérské duo (trojice) Maddy - Donna - James. Scény s Haroldem jsou to klasické Twin Peaks, kdy je to hodně o emocích a charakterech postav. Harold se svojí slabostí pro orchideje, no nelze ho nelitovat... je to prostě osamělá duše. ()

Mitin

Ten konec, dohromady s následujícím začátkem dalšího dílu, byla jedna z nejemotivnějších scén, co jsem kdy viděl. Nemůžu věřit, že jsem teprve v 5. díle a tomu, jak už je laťka nastavená vysoko. ()

Yarwen

Jeden vpád na cizí území provedou Donna s Maddy, druhý agent Cooper se šerifem. Uvidíme, jaký úspěch budou mít. Já si během jednotlivých dílů tak nějak oblíbil zástupce šerifa Hawka, nenápadnou to postavu v pozadí, na kterou je ale spoleh... Ostatně Michael Horse, který Hawka hrál, měl tuhle postavu opravdu rád, dle svých slov si svou roli užíval a po dotočení mu jeho Hawk trochu chybí. Jinak jak tady už někdo poznamenal, Michael Parks hrající Jeana Renauda je také povedený, tahle postava má charisma nebezpečnosti... ()