xxmartinxx

Jémine. Splnili se mu sny a není to dobré! Vzhledem k tomu, že komentuju první sérii najednou, píšu ten samý komentář v rozmezí pár minut - nesnáším tenhle motiv. Tady se navíc projevuje formou lektvaru lásky, což je vyloženě klišé. A i když je tu několik vtipných momentů, celkově to je opět založeno na tom, že aby to fungovalo, musí být postavy idioti. ()

Anderton

Jedna z tých až príliš predvídateľných epizód. Našťastie sa ale podaril záver, ako sme si zvykli, tak riadne cynický. Chlapík sa nám zaľúbil, jeho objekt lásky však nie. Riešenie prináša záhadný knihovník s elixírom lásky. Čiže je od začiatku jasné, kam sa bude dej uberať. Čoho je veľa, toho je príliš a to sa týka samozrejme aj lásky. ()

PetrPan

Vynikající John McIntire jako prof. Daemon. Jeho obydlí dává této malé, ale líbivé frašce, která by se neztratila ani jako scénka v československém Televarieté, příjemný fantaskní ráz a jeho sarkastický přístup k věci neměl chybu. Po celou dobu vlastně moc fajn a na konci místo cynismu zabrnkání na city. Za mě fajn a milá věc, která si čtyři hvězdy zaslouží. ()

mm13

Hlavne ma pobavilo, aké je to celé, napriek škrobenosti, aká sa dnes už nenosí, stále aktuálne - ako v rovine varovania "opatrne s tým, po čom túžiš, môže sa ti to vyplniť", tak aj v ponímaní lásky u tej "silnejšej" časti populácie. Nič sme sa odvtedy nenaučili... Inak neškodná, milá a úsmevná epizóda bez prekvapení. ()

honajz2

Taková anekdota, jejíž pointa mi byla jasná celkem rychle a tak moje počáteční spokojenost postupně čím dál tím víc upadala v nudné čekání na to, jestli to tak fakt skončí. A skutečně to tak skončilo. Špatné to ale nebylo ani tak, jen je to prostě průměr po všech stránkách - jen ta atmosféra zpočátku fungovala nadprůměrně. Silné 3* ()