Tai_K_B

Crocker se Stavrosem excelují v rolích da Vinciho a Michelangela, hlídkujíce přestrojeni za domovní natěrače. Stavros je o fous věrohodnější – hned po zahájení natěračské šichty na závěsném lešení si totiž vytáhne sáček se svačinou. Crocker to natírání beze zodpovědněji a chudák marně zápolí s kýchavičnými záchvaty, protože má zjevně alergii na fasádní barvy. A společně si to hlídkování a natírání krátí zkoumáním toho: „jak to ti ptáci tak vysoko asi tak dělaj“. Tolik k humornému extempore. A co se týče epizody jako celku, tak zápletka je poměrně originální. Zádumčivý Armand Assante se svým gangem pátrá v jednom obytném domě po milionech, které tam někde ve zdi některého z pokojů, v některém ze spousty pater, ukryl mrtvý komplic. Gang si při tom počíná poměrně fikaně, tak trochu ve stylu Smrtonosné pasti, a závěr epizody je roztomilý, jak se po domě a okolo něj akčně rozmisťuje celý policejní sbor (stále stejní lidé v uniformách pobíhají sem a tam). A do toho ještě jedna prostitutka, co to hraje na obě strany, a spousta rukojmí (obyvatelé prohledávaných bytů), kteří se chovají jako typičtí Američané: já mám přece svoje práva, co mi to tady máváte před obličejem těma nabitýma brokovnicema, koukejte mi dát pokoj, nesmíte mě tady takhle držet, já odcházím a opovažte se po mě střílet! ()