Kojak - Season 5 (1977) (séria)

Koncert v klubu Birdland (S05E05)

(epizóda)
  • USA Once More from Birdland

Tai_K_B

William Windom v roli propuštěného vězně, který se po čtrnácti letech za mřížemi snaží své milované dceři dokázat, že tam byl nevinně, je vynikající, ostatně jako ve všech svých rolích. Ovšem ta dcera se po většinu epizody chová jako naprosto neuvěřitelná husa. Považte sami. Zjistíte, že váš otec se snaží dostat na kobylku skutečnému vrahovi, což je obávaný ras s vlivnými kontakty, co je obklopen spoustou goril. Vy jste vyzáblá a docela pohledná slabá ženská. Co uděláte? Napochodujete do doupěte toho bosse, přímo doprostřed těch jeho nadržených goril, vnutíte mu 1000 dolarů a upozorníte ho na skutečnost, že po něm váš otec jde. A za ty svoje veškeré úspory po tom bossovi chce, aby se svými kumpány jejího otce našel a ona mu mohla domluvit. A to všechno dřív, než ho najde policie, protože ta by ho zatkla, neboť si pořídil zbraň. Mno. Popojedem. Crocker chudák skončí s rukou na pásce poté, co ho při honičce srazil taxík, a nemůžu nezmínit velmi originálně pojatý kabaretní výstup jedné stodvacetikilové tanečnice. :-D ()